Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief
Onderstaande bijdrage is van een externe partij. De redactie is niet verantwoordelijk voor de geboden informatie.

Gevers kiest Quant ICT om ALE UC via de cloud

8 maart 20173 minuten leestijdCloud & Infrastructuur

Gevers, de toonaangevende Europese intellectuele-eigendomsconsultancy past op zeven locaties in België, Frankrijk en Zwitserland een Alcatel-Lucent Enterprise Unified Communication & Collaboration (UC&C) cloudoplossing toe. De innovatieve Alcatel-Lucent OpenTouch® Enterprise Cloud (OTEC) verbindt werknemers en biedt meer efficiëntie en grotere productiviteit zonder voorafgaande kapitaalinvesteringen. De oplossing werkt namelijk op basis van een abonnement per gebruiker, zodat kosten rechtstreeks aan operationele behoeften worden gekoppeld.

Gevers moest op al zijn kantoorlocaties meerdere systemen vervangen met één flexibel communicatiesysteem waarin het hele Europese bedrijf zou kunnen worden opgenomen. Vastgesteld werd dat de cloudoplossing op abonnementsbasis het beste model was om een allesomvattende UC&C-oplossing te leveren met een homogene gebruikerservaring voor alle werknemers en lagere totale eigendomskosten. Bovendien betaalt Gevers niet langer kosten voor interne gesprekken, zelfs tussen internationale kantoren, doordat het bedrijf geheel op VoIP is overgestapt.

De OTEC-oplossing, die afhankelijk van de vraag kan worden uitgebreid en gereduceerd, werd geïmplementeerd door Alcatel-Lucent Enterprise zakenpartner Quant ICT en wordt gehost en beheerd vanuit het beveiligde datacentrum in de regio Brussel. Met een minimale infrastructurele voetafdruk verliep de implementatie van de cloudoplossing aanzienlijk sneller dan voor een intern systeem. OpenTouch Enterprise Cloud helpt de toepassing van technologie te versnellen, en werknemers kunnen via elk apparaat gemakkelijk worden aangesloten en rijke informatie op contextbasis uitwisselen zonder dat de veiligheid of kwaliteit in gevaar wordt gebracht.

Laurent Petit, ICT Manager, Gevers
“Wij begrepen dat wij met een update van onze communicatiecapaciteit een betrouwbare service aan onze internationale klanten konden blijven leveren, en tevens in staat zouden zijn een homogene gebruikerservaring te bieden en de mate van samenwerking van werknemers binnen de organisatie te verbeteren. Met de nieuwe OTEC-oplossing kunnen we dit doen en onze communicatie naar de cloud verschuiven als onderdeel van een doorlopende strategie om de druk op IT en de interne infrastructuur te verlichten. De flexibiliteit om de oplossing te kunnen uitbreiden en reduceren om aan onze operationele behoefte te voldoen, was een doorslaggevende factor bij het kiezen van het nieuwe systeem.”

Gert De Haes, Sales Manager, Quant ICT
“Dit project is een geweldig voorbeeld van de manier waarop beheerde clouddiensten voor vele bedrijven de problemen van digitale transformatie overwinnen. Flexibele vergunningsopties blijken populair omdat zij kunnen worden afgestemd op specifieke operationele strategieën, terwijl beveiligde, beheerde diensten de IT-druk verlagen bij de eindgebruikers die zich daardoor op hun kernactiviteiten kunnen richten. Behalve 150 nieuwe bureautelefoons hoefde geen interne hardware te worden geïnstalleerd, wat een snelle en soepele implementatie met zich meebracht.”

Xavier Dupuis, Channel Sales Manager, ALE
“Met dit nieuwe systeem heeft Gevers een volledige revisie van onze communicatie ingevoerd met minimale verstoring. De combinatie van onze technologie, onze cloudmodellen en de ervaring van onze partner betekent dat we aan de behoeften voldoen van bedrijven die functierijke, flexibele communicatie nodig hebben via een service op abonnementsbasis die gemakkelijk te budgetteren is en waarmee eersteklas zakelijke waarde wordt geleverd.”

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Kies de juiste virtualisatie-aanpak

    Vergelijk drie krachtige open source-oplossingen: Proxmox, Kubernetes en OpenStack

    Computable.nl

    Beveiliging begint bij de Server

    Is serverhardware de blinde vlek in het securitybeleid? Waarom lifecycle-denken cruciaal is voor IT-security

    Computable.nl

    Bouw de AI-organisatie niet op los zand

    Wat is de afweging tussen zelf bouwen of het benutten van cloud?

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialSecurity & Awareness

    Cybersec Netherlands 2025 – Programma...

    Keynotes over cloud, AI en geopolitiek: het programma van Cybersec Netherlands raakt de kern van digitale weerbaarheid

    Meer persberichten

    Meer lezen

    OpinieSecurity & Awareness

    Cloudsecurity als fundament voor groei

    ActueelCloud & Infrastructuur

    Eurofiber en Bright Access versterken glasvezelnetwerk op bedrijventerreinen

    Krimp groei
    ActueelSecurity & Awareness

    Kort: Fintech snel minder populair, Centric neemt Groupcard niet over (en meer)

    Joost Smit
    AchtergrondCloud & Infrastructuur

    Op deze vier paarden zet Google Cloud in

    AchtergrondCarrière

    Willem van der Poel – Een avonturier in de techniek

    ActueelCloud & Infrastructuur

    NLnet en CWI testen eerste openbare Scion-verbinding in Nederland

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • – Phishing
    • – Ransomware

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs