Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

IFS benoemt partnermanager Benelux voor groeiplan

Barbara Persoons
27 februari 2017 - 11:24ActueelCarrièreIFS
Suzanne Martens
Suzanne Martens

De Zweedse leverancier van enterprise resource planning software (erp) IFS heeft Barbara Persoons aangesteld als partnermanager in de Benelux-regio. Zij moet het bestaande partnernetwerk in Nederland, België en Luxemburg uitbreiden en optimaliseren.

Persoons was eerder verkoop en marketing-specialist bij het Global Competence Center for Enterprise Operational Intelligence (EOI) van IFS. Daarvoor werkte zij bij VisionWaves, dat in 2015 is overgenomen door IFS. Nu gaat zij aan de slag als partner manager voor Nederland, België en Luxemburg.

Eerder bestond deze leidinggevende functie nog niet voor deze regio. ‘De verantwoordelijkheid voor het partnernetwerk lag voorheen bij diverse sales- en accountmanagers binnen IFS’, laat een woordvoerder weten. ‘Die verantwoordelijken stuurde de partners aan naast hun standaard werkzaamheden. Doordat het aantal partners in de Benelux-regio hard groeit en doordat deze partners zelf ook hard groeien, hadden we behoefte aan iemand die ‘dedicated’ verantwoordelijk is voor onze partners.’

Persoons kijkt er naar uit om in samenwerking met IFS-partners het portfolio verder te ontwikkelen. ‘Een krachtig partnernetwerk speelt een belangrijke rol in de wereldwijde groeistrategie van IFS. Met ons productportfolio en onze focus op sectorkennis bij partners kunnen we het verschil maken voor klanten. Zij kunnen nu al rekenen op een breed aanbod van trainingen en certificeringen, dat hen in staat stelt hoogwaardige diensten te leveren.’

Overname VisonWaves

IFS is opgericht in 1983 en beschikt over 2800 medewerkers. Het bedrijf nam in de zomer van 2015 VisionWaves over. Daarmee kreeg de softwareleverancier naar eigen zeggen toegang tot een partnernetwerk in de Benelux-regio. Het beschikt momenteel over acht partners in deze landen. Persoons zal het kanaal vanuit de Nederlandse IFS-locaties in Zeist en Eindhoven aansturen.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Pieter de Haer, Portfoliomanager Previder

    Partnerartikel
    AdvertorialCloud & Infrastructuur

    Hybride cloud: belofte of valkuil?

    Pieter de Haer, Portfoliomanager Previder De hybride cloud is de belofte van dit moment. Organisaties zien een model voor zich...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    AchtergrondData & AI

    IFS: VisionWaves biedt ons volgende stap in BI

    ActueelSoftware & Development

    IFS benoemt nieuwe Benelux-directeur

    Samenvoegen
    ActueelSoftware & Development

    IFS koopt Mplsystems en Field Service Management

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs