Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzending indienen
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief
Onderstaande bijdrage is van een externe partij. De redactie is niet verantwoordelijk voor de geboden informatie.
Barracuda Networks start Cloud Ready-programma

Barracuda Networks start Cloud Ready-programma

10 februari 20173 minuten leestijdCloud & Infrastructuur

Barracuda Networks, Inc. lanceert zijn nieuwe Cloud Ready-programma, dat organisaties de mogelijkheid biedt om hun workloads en applicaties op veilige wijze onder te brengen in de cloud. Met elke nieuwe aanschaf van een Barracuda NextGen Firewall of Barracuda Web Application Firewall voor gebruik op locatie, met inbegrip van fysieke en gevirtualiseerde omgevingen, stelt Barracuda een gratis cloud-licentie van 90 dagen beschikbaar voor gebruik van dezelfde oplossingen in Amazon Web Services (AWS) en Microsoft Azure (Azure). De door de cloud ondersteunde beveiligingsoplossingen van Barracuda stellen organisaties in staat om hun applicaties en workloads te beschermen met dezelfde krachtige functionaliteit en intuïtieve user interface, of ze die nu op locatie of in de cloud inzetten.

•Het nieuwe Cloud Ready-programma van Barracuda helpt organisaties om hun applicaties en workloads sneller in de cloud onder te brengen. Hiertoe biedt het proeflicenties van 90 dagen voor het gebruik van zijn oplossingen in Amazon Web Services of Microsoft Azure.
Klanten die een nieuwe Barracuda Web Application Firewall of Barracuda NextGen Firewall aanschaffen voor gebruik op locatie, ontvangen in het kader van het nieuwe programma een cloud-licentie waarmee ze dezelfde oplossing 90 dagen lang kosteloos kunnen inzetten in AWS en Azure. Met het Cloud Ready-programma van Barracuda kunnen organisaties het onderbrengen van hun bestaande of nieuwe workloads in de cloud uitproberen zonder na te hoeven denken over extra beveiligingsmaatregelen.

Een brug naar de cloud

Volgens de prognoses zullen de wereldwijde investeringen in cloud-infrastructuren groeien van $50 miljard in 2016 tot ruim 228 miljard in 2026. Veel organisaties overwegen om gebruik te maken van de capaciteit en voordelen van de cloud. Vaak blijkt het nodig om in dat adoptieproces in een hybride architectuur te opereren. De meeste ICT-organisaties proberen vast te stellen wat de gevolgen zijn voor hun traditionele infrastructuur op locatie wanneer zij de cloud gaan inzetten, wat precies waar moet worden ondergebracht, wat het beste in elke omgeving werkt en wat het beste op locatie kan worden aangehouden. Ondertussen blijft de beveiliging een topprioriteit die zware druk legt op ICT-afdelingen met beperkte middelen.

“De cloud-markt is booming. Kopers van ICT-oplossingen staan echter voor de moeilijke opgave om te voldoen aan de huidige technologische eisen én na te denken over waar hun ICT-omgeving zich over een paar jaar zal bevinden”, zegt BJ Jenkins, de CEO van Barracuda. Ons Cloud Ready-programma vereenvoudigt dit proces voor organisaties. We helpen hen om de juiste beslissingen voor hun onderneming te nemen en stellen hen in staat om proef te draaien met het onderbrengen van nieuwe of bestaande workloads in de cloud met toonaangevende firewall-technologie en applicatiebeveiliging.”

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Route naar digitale autonomie en soevereiniteit

    Van A(merikaans) naar Beter. Complexiteit zit niet in de nieuwe locatie, maar de weg er naar toe.

    Computable.nl

    Comeback? Private Cloud heroverwogen.

    Waarom regie, security en controle opnieuw centraal staan

    Computable.nl

    Geïntegreerde ICT in de zorg

    Hoe samenhang in IT bijdraagt aan continuïteit en veiligheid

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Awards-inzendingen

    Pijl naar rechts icoon

    Check Point

    Nadia van Beelen (Sales Associate, Check Point Technologies)
    Pijl naar rechts icoon

    Cegeka

    Ammar Alkhatib (Cyber Security Advisor, Cegeka)
    Pijl naar rechts icoon

    ForceFusion

    Amber Quist (Cyber security specialist, ForceFusion)
    Pijl naar rechts icoon

    Prometheus Informatics B.V.

    Duurzamer, veiliger én voordeliger rijden bij Bouw Logistics Services (Bouw Logistics Services en Prometheus Informatics)
    Pijl naar rechts icoon

    Prometheus Informatics B.V.

    Sturen op duurzaamheidsdoelstellingen bij Rabelink Logistics (Rabelink Logistics en Prometheus Informatics)
    Alle inzendingen
    Pijl naar rechts icoon

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    inQdo

    Partnerartikel
    Cloud & Infrastructuur

    Cloud is volwassen, de advisering nog...

    Cloud is volwassen geworden, maar de belofte is voor veel organisaties nog niet ingelost: complexiteit neemt toe, kosten vallen tegen en onafhankelijk advies is schaarser dan het lijkt. Cloudspecialist inQdo...

    Meer persberichten
    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs