Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

Zetafax 2008 faxserver en document management

27 juni 2008 - 10:15ActueelWerkplek & BeheerEquisys

Softwareleverancier Equisys heeft een nieuwe versie van de fax-software Zetafax voor de markt vrijgegeven. Belangrijk kenmerk van Zetafax 2008 is de integratie met het server platform Microsoft Windows Server 2008 plus de toevoeging van terminal services support voor Windows Server 2008 en de 64-bit support op alle gebruikelijke Microsoft platforms.

Zetafax 2008 is volledig ingesteld om te worden toegepast op het Microsoft Windows Server 2008-platform. De voordelen die Zetafax 2008 brengt zijn echter niet beperkt tot support op niveau van platform. Het omvat ook een set nieuwe functionaliteiten die de gebruikersvriendelijkheid sterk verbeteren. Klanten die Zetafax met hun e-mail systeem integreren kunnen hun voordeel doen met de nieuwe module voor uitwisseling van Microsoft Office documenten. Deze functionaliteit produceert hoog kwalitatieve fax images bij het converteren vanuit Word, Excel of PDF. Daarnaast is sprake van tijd- en kostenbesparingen voor de administrator, omdat de installatie is vereenvoudigd, waardoor het niet meer nodig is om Microsoft Office of Acrobat PDF Reader op de Zetafax server te installeren.

Naast de nieuwe ‘Windows"-functionaliteiten voorziet Zetafax in een document management oplossing die de mogelijkheid biedt om standaard bedrijfsdocumenten, zoals offertes en contracten, snel en simpel via e-mail te versturen. Zetafax Duo, zoals deze optie wordt genoemd, produceert automatisch digitale documenten (in printkwaliteit!) en verstuurt die via e-mail of fax. Dat helpt aanzienlijk om de hoeveelheid gebruikt papier terug te dringen en daarmee samenhangende kosten voor fysieke opslag van belangrijke documenten.

Meer over

Softwarebeheer

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Computable.nl

    Beveiliging en IT samen sterk tegen bedreigingen

    Deze paper geeft concrete strategieën en handvatten om IT en Security effectiever te integreren.

    Computable.nl

    Slimme toegang vs. onzichtbare cyberrisico’s in de Zorg

    In zorginstellingen is een constante stroom van personeel, patiënten en bezoekers. Maar hoe zorg je ervoor dat gevoelige gebieden beschermd blijven zonder de dagelijkse gang van zaken te verstoren? Hoe herken je eventuele zwakke plekken in het netwerk?

    Meer lezen

    AchtergrondData & AI

    Een stortvloed aan ai-tools; ServiceNow drinkt zijn eigen champagne

    Gebouw TU/e
    ActueelCloud & Infrastructuur

    TU/e vervangt vpn en voegt mfa toe na cyberaanval

    Bord van Mediamarkt
    ActueelCloud & Infrastructuur

    Mediamarkt licht ‘onbeperkte’ cloudopslag van eigen telecommerk toe

    ActueelCarrière

    Unica-ceo Andringa: ‘Wij nemen de regiefunctie nog steviger in handen’

    ActueelCloud & Infrastructuur

    Eerste overname IT Local onder Smizer: Infotune ICT

    ActueelOverheid

    Rijk moet meer vissen uit eigen ict-vijvers

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs