Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzending indienen
    • Inzendingen
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Spectra Logic verdubbelt capaciteit en geheugen high-performance disk

06 mei 2010 - 07:06ActueelInnovatie & TransformatieSpectra Logic

Spectra Logic, speler op het gebied van gegevensopslag, heeft de verkrijgbaarheid aangekondigd van de 120 terabyte (TB) Spectra nTier700 diskapparatuur.

Met de toevoeging van 2 TB drives in de nTier700, continueert Spectra zijn vooraanstaande positie op het gebied van high capacity opslag voor backup en archiveren. Klanten kunnen nu 120 TB aan opslag bereiken en hebben 16 gigabyte (GB) aan geheugen beschikbaar voor het maken van een backup en het archiveren van toepassingen die lokaal draaien op de 4U nTier700, voor slechts $1 per GB.

De Spectra nTier700 kan worden geconfigureerd met tot zes opslagblades, elk met 10 drives. Blades kunnen gemakkelijk worden toegevoegd aan de nTier700 apparatuur als de capaciteitsbehoeften stijgen en kunnen worden geconfigureerd met 1 TB of 2 TB drives om de capaciteit te laten toenemen in stappen van 10 TB of 20 TB, voor een maximumcapaciteit van 120 TB in één 4U chassis. De geïntegreerde toepassingsserver kan worden gebruikt voor het hosten van backup- en archieftoepassingen. Hij functioneert dan als de mediaserver, om een complete toepassingsmediaserver te bieden naast kosteneffectieve, high-density diskopslag in één apparaat.
De hogere capaciteit drives van Spectra nTier700 zorgen voor meer flexibiliteit in snelgroeiende data-omgevingen. Het biedt hoge betrouwbaarheid, efficiënte remote data replicatie en ondersteuning voor backup- en archieftoepassingen, waaronder deduplicatie, replicatie, disk-to-tape backup, gelaagde opslagdiensten en backupsoftwaretoepassingen voor continue gegevensbescherming.

De nTier700 is compatible met alle belangrijke archief- en backupsoftwaretoepassingen waaronder ondermeer: BakBone NetVault, CA ArcServe en BrightStor, CommVault Simpana, IBM Tivoli Storage Manager, Legato Networker, QStar Archive Management, Symantec Backup Exec en NetBackup, Syncsort Backup Express en XenData Digital Archive.

Verkrijgbaarheid
De Spectra nTier700 met 2TB drives is vandaag verkrijgbaar. De Spectra nTier700 biedt "plug and play" upgrading zonder dat een aanvullende licentie of software nodig is. Extra geheugen kan worden aangeschaft als optie, ter ondersteuning van de op ISV gebaseerde deduplicatiefunctionaliteit.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Hybride vergaderen herzien

    Wat moderne werkplekken vragen van meeting- en samenwerkingsomgevingen

    Computable.nl

    Toekomst van IT-talent. Een nieuw tijdperk

    Wat vraagt veranderende technologie van IT-talent? De route van skills naar succes.

    Computable.nl

    Agentic AI in de praktijk

    Hoe autonome AI werkprocessen fundamenteel verandert

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Awards-inzendingen

    Pijl naar rechts icoon

    Ecare Software

    Gestandaardiseerde huisartscommunicatie vanuit PUUR.: sneller, veiliger en zorginstelling-overstijgend (PUUR en Ecare)
    Pijl naar rechts icoon

    Ecare Software

    PUUR. integreert met SUP: minder administratie, meer tijd voor zorg (PUUR. SUP en Ecare)
    Pijl naar rechts icoon

    Emixa B.V

    Van 3 weken naar 3 dagen: hoe Kornelis de doorlooptijd met 85% verbetert (Emixa)
    Pijl naar rechts icoon

    ESC Holding

    Digitalisering van analoge bouwtekeningen en registraties infrastructuursystemen bij Brabant Water (Brabant Water en ESC Holding)
    Pijl naar rechts icoon

    Esri Nederland

    Provincies Noord- en Zuid-Holland krijgen grip op ruimtelijke opgaven met ArcGIS (provincie Noord-Holland, provincie Zuid-Holland, ArcGIS en ArcGISEsri)
    Alle inzendingen
    Pijl naar rechts icoon

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    De overstap (Deel 2)
    Innovatie & Transformatie

    Kijk eens naar deze Franse middelbare scholen

    5 gen ai toepassingen
    Overheid

    5 manieren waarop gemeenten gen-ai gebruiken

    Innovatie & Transformatie

    Salarisgroei ict-sector blijft achter; loyaliteit slecht beloond

    Innovatie & Transformatie

    FME slaat alarm: digitalisering in mkb blijft achter  

    Software & Development

    Baan en Nederlof sluiten pact tegen esg-software uit VS

    Cloud & Infrastructuur

    Apple Museum in Utrecht van start

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs