Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzending indienen
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

IASO Backup Technology winnaar Benelux Venture Forum 2009

10 juni 2009 - 09:23ActueelCloud & InfrastructuurIASO Backup Technology

De achtste editie van het Benelux Venture Forum in het International Convention Center in Gent, België, is wederom druk bezocht. Vele Europese investeerders uit de ICT, CleanTech en Life Sciences sector waren aanwezig en selecteerden de negen beste bedrijven uit de Benelux Venture 50. IASO Backup Technology is één van de winnaars.

Internationale experts waren het erover eens dat IASO een veelbelovende, innovatieve onderneming is. "Ik ben er trots op dat we zijn verkozen tot één van de winnaars. Deze overwinning toont aan dat we de goede weg zijn ingeslagen met onze online backup software en service, aldus Rob Verbeek, Managing Director van IASO Backup Technology. De andere winnaars zijn: Epuramat, FeyeCon, Cardio3Bio Sciences, arGen-X, ActoGenix, Liquavista, SoftKinetic, Bliin en IRL Connect.

De positieve sfeer van de ondernemers was tekenend voor het Forum. Tijdens de presentaties werd duidelijk dat ook in economisch zware tijden nog voldoende ruimte is voor ondernemers. Florerende bedrijven presenteerden hun innovaties en de mogelijkheden die zij op de markt zien. Verbeek: "deze crisis brengt ook kansen met zich mee. Zo merk ik dat Amerikaanse online backup leveranciers zich terugtrekken uit Europa en dat biedt volop kansen voor IASO. Tegelijkertijd zijn midden- en kleinbedrijven op zoek naar manieren om kosten en risico’s te reduceren en daar is onze online backup oplossing uitermate geschikt voor. Ik ben ervan overtuigd dat het in deze tijd draait om de combinatie van slimme investeringen en goede business."

IASO Backup Technology en de acht andere winnaars kwalificeren zich voor de slotpresentatie tijdens het European Venture Summit in Duitsland op 30 november 2009. Daarnaast nemen zij deel aan de Eurecan European Venture Contest (EEVC).

Het Benelux Venture Forum is een uniek platform dat innovatieve ondernemers en investeerders in de Benelux samenbrengt en daarnaast de dynamiek en professionaliteit van deze bedrijven promoot in andere delen van Europa.

Meer over

Storage

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Route naar digitale autonomie en soevereiniteit

    Van A(merikaans) naar Beter. Complexiteit zit niet in de nieuwe locatie, maar de weg er naar toe.

    Computable.nl

    Comeback? Private Cloud heroverwogen.

    Waarom regie, security en controle opnieuw centraal staan

    Computable.nl

    Geïntegreerde ICT in de zorg

    Hoe samenhang in IT bijdraagt aan continuïteit en veiligheid

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Awards-inzendingen

    Pijl naar rechts icoon

    Check Point

    Nadia van Beelen (Sales Associate, Check Point Technologies)
    Pijl naar rechts icoon

    Cegeka

    Ammar Alkhatib (Cyber Security Advisor, Cegeka)
    Pijl naar rechts icoon

    ForceFusion

    Amber Quist (Cyber security specialist, ForceFusion)
    Pijl naar rechts icoon

    Prometheus Informatics B.V.

    Duurzamer, veiliger én voordeliger rijden bij Bouw Logistics Services (Bouw Logistics Services en Prometheus Informatics)
    Pijl naar rechts icoon

    Prometheus Informatics B.V.

    Sturen op duurzaamheidsdoelstellingen bij Rabelink Logistics (Rabelink Logistics en Prometheus Informatics)
    Alle inzendingen
    Pijl naar rechts icoon

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    inQdo

    Partnerartikel
    Cloud & Infrastructuur

    Cloud is volwassen, de advisering nog...

    Cloud is volwassen geworden, maar de belofte is voor veel organisaties nog niet ingelost: complexiteit neemt toe, kosten vallen tegen en onafhankelijk advies is schaarser dan het lijkt. Cloudspecialist inQdo...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Security & Awareness

    5 adviezen voor be­drijfs­con­ti­nu­ï­teit bij brand

    Carrière

    Kort: Aantal it-vacatures gedaald, Cegeka doet eerste Zwitserse overname (en meer)

    Cloud & Infrastructuur

    FME wil beter klimaat voor eigen chipindustrie

    inQdo
    Cloud & Infrastructuur

    Cloud is volwassen, de advisering nog niet

    Cloud & Infrastructuur

    Imec maakt qubit met ASML-lithografie

    Overheid

    Re­ge­rings­par­tij­en tegen snel Kamerdebat over DigiD

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs