Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzending indienen
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Cisco vernieuwt Value Incentive Programma

03 juni 2009 - 12:08ActueelCloud & InfrastructuurCisco

Netwerkleverancier Cisco vernieuwt zijn Value Incentive Programma (VIP), waarbij resellers geld terugkrijgen als ze veel Cisco oplossingen weten te verkopen. De veertiende editie van VIP, dat vanaf 1 augustus 20009 in werking treedt, is aanzienlijk uitgebreid.

Dit maakte Cisco bekend op de Cisco Partner Summit 2009 in Boston. Het nieuwe VIP programma moet partners aanmoedigen om de nieuwe Cisco oplossingen voor it-architecturen te verkopen. Deze zijn verdeeld in drie categorieën. Ten eerste samenwerkingsoplossingen (‘collaboration’), zoals unified communications, TelePresence en contactcenter. Ten tweede is er de categorie virtualisatie & data center; storage networking, data center en unified computing system (UCS). Volgens Cisco is dit een markt waar twintig miljard dollar valt te halen. De derde categorie is ‘borderless networks’, dat bestaat uit switching, routing, wireless, security en wan optimalisatie.

Verder biedt Cisco de Smart Business Architecture; een extra steuntje in de rug voor partners die actief zijn in de middenmarkt. Dat zijn partners die Cisco oplossingen leveren aan bedrijven van 250 tot en met 1000 werknemers. De Smart Business Architecture biedt partners kennis rond het opzetten van netwerken en ‘best practises’ op het gebied van switching, routing, wireless, unified communications, wide area networking (wan) optimalisatie, security en netwerkbeheer.

Cisco zegt dat sinds de introductie van VIP in 2003 al voor 2,5 miljard dollar aan rebates zijn uitgekeerd. Volgens Cisco is de nieuwe VIP versie 14 een extra opkikker voor Cisco partners. Dit wordt beaamt door Russell Bolan, president van Cisco’s business partner Dimension Data Europe. Hij zegt dat de rebates die Dimension Data van Cisco terugkrijgt, weer opnieuw worden geïnvesteerd in de kennis en verkoop van Cisco oplossingen. Klanten willen volgens Bolan steeds meer hoogwaardige en nieuwe oplossingen voor hun infrastructuur. Bolan zegt dat partners daarbij meer moeten samenwerken om klanten, die wereldwijd actief zijn, te bedienen. "Klanten willen een goede oplossing tegen de beste prijs. Soms moet je dan af en toe toelaten dat een ander partner iets meer marges maakt. Maar je ontwikkelt samen met andere partners ‘best practices’ en als partner verdien je dan altijd een goede marge."

Keith Humphreys, managing conslutant bij EuroLan Research, zegt dat partners op dit moment goede zaken kunnen doen op het gebied van unified communications, samenwerkingsoplossingen en security. "Dat geldt overigens niet alleen met Cisco, maar ook met oplossingen van andere merken, zoals Nortel, Avaya en ShoreTel."

Meer over

NetwerkbeheerTelecom

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Route naar digitale autonomie en soevereiniteit

    Van A(merikaans) naar Beter. Complexiteit zit niet in de nieuwe locatie, maar de weg er naar toe.

    Computable.nl

    Comeback? Private Cloud heroverwogen.

    Waarom regie, security en controle opnieuw centraal staan

    Computable.nl

    Geïntegreerde ICT in de zorg

    Hoe samenhang in IT bijdraagt aan continuïteit en veiligheid

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Awards-inzendingen

    Pijl naar rechts icoon

    Check Point

    Nadia van Beelen (Sales Associate, Check Point Technologies)
    Pijl naar rechts icoon

    Cegeka

    Ammar Alkhatib (Cyber Security Advisor, Cegeka)
    Pijl naar rechts icoon

    ForceFusion

    Amber Quist (Cyber security specialist, ForceFusion)
    Pijl naar rechts icoon

    Prometheus Informatics B.V.

    Duurzamer, veiliger én voordeliger rijden bij Bouw Logistics Services (Bouw Logistics Services en Prometheus Informatics)
    Pijl naar rechts icoon

    Prometheus Informatics B.V.

    Sturen op duurzaamheidsdoelstellingen bij Rabelink Logistics (Rabelink Logistics en Prometheus Informatics)
    Alle inzendingen
    Pijl naar rechts icoon

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Cloud & Infrastructuur

    Kort: TCS komt met variabele soevereine cloud, onderzoek PwC naar de data-economie (en meer)  

    Software & Development

    Hoe betrouwbaar is onze software?

    Overheid

    Amerikaanse overname Solvinity ketst af; DigiD gered

    Cloud & Infrastructuur

    Wingtech opent frontale juridische aanval op Nexperia

    Cloud & Infrastructuur

    Huawei beweert zonder ASML top van chipindustrie te bereiken

    Security & Awareness

    5 adviezen voor be­drijfs­con­ti­nu­ï­teit bij brand

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs