Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

Computable stuurt ICT Expeditie naar Alaska

19 mei 2009 - 11:16InfopaginaInnovatie & Transformatie
Diederik Toet
Diederik Toet

Computable stuurt een aantal sterke en gemotiveerde ict'ers in juni 2009 op expeditie naar het grillige en met ijsbedekte Wrangell-gebergte in Alaska. Het grootste deel van de trip leidt over hoge bergkammen die met sneeuw zijn bedekt. De top ligt op 4220 meter hoogte.

Het is de tweede keer dat Computable in samenwerking met evenementenbureau Beyond Limits een ICT Expeditie organiseert. In september 2008 bedwong een team van achttien ict'ers de Kilimanjaro, de hoogste berg van Afrika.

De ICT Expeditie is bestemd voor ict-managers, -directeuren, cio's en cfo's van Nederlandse organisaties. De expeditie is in essentie een avontuurlijke beklimming op een uitdagende locatie. Het is voor de deelnemers ook een uitgelezen mogelijkheid om zich te profileren en nieuwe zakelijke en persoonlijke contacten op te doen.

Expeditieteam

Voor deze spectaculaire uitdaging hebben de expeditieleden een gezonde dosis enthousiasme, doorzettingsvermogen, een sterk fysieke en emotioneel gestel en professionele ondersteuning nodig. De benadering is gebaseerd op een actieplan en ervaren gidsen helpen de deelnemers de top te bereiken. De voorbereidingen duren vier tot vijf maanden en bestaan uit grondige fysieke en mentale tests, persoonlijkheidstests, individuele trainingsessies en informatiesessies.

Tijdens een selectieweekeinde in de Belgische Ardennen is een expeditieteam samengesteld van 22 ict'ers. In het voorjaar bereiden zij zich zowel fysiek als mentaal voor op de spectaculaire trip naar het Wrangell-gebergte. Dat gebeurt individueel en in groepsverband en steeds onder begeleiding van deskundigen.

ICT Expeditie 2008

In september 2008 organiseerde Computable de eerste ICT Expeditie van Nederland. Een team van achttien ict'ers bedwong toen de Kilimanjaro in Tanzania.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Computable.nl

    Design Sprints: 4 dagen van idee naar prototype

    Hoe zet je in vier dagen tijd een gevalideerd prototype neer met Design Sprints?

    Computable.nl

    Dit is de weg naar informatietransformatie

    In een wereld waar data en informatie centraal staan, moeten organisaties zich aanpassen aan de digitale toekomst. Informatietransformatie is de sleutel tot het versterken van beveiliging en het bevorderen van efficiëntie.

    Meer lezen

    Computable.nl
    ActueelInnovatie & Transformatie

    ICT Expeditie 2009: Een terugblik

    Computable.nl
    ActueelInnovatie & Transformatie

    ICT-expeditie: spelen in de sneeuw

    Computable.nl
    ActueelInnovatie & Transformatie

    ICT-expeditie: basiskamp Mount Jarvis

    Computable.nl
    ActueelInnovatie & Transformatie

    ICT-expeditie: een onverwachte tegenslag

    Computable.nl
    ActueelInnovatie & Transformatie

    ICT-expeditie: Nog een dag en we vliegen

    Computable.nl
    ActueelInnovatie & Transformatie

    ICT-expeditieteam treft laatste voorbereidingen

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialInnovatie & Transformatie

    Computable Insights

    Een ai-agent die klantvragen afhandelt. Dat is een van de nieuwste troeven van softwareproducent Salesforce, dat daarmee meesurft op de...

    Meer persberichten

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs