Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Netgear wil gat in mkb en midmarket vullen

03 september 2010 - 07:07ActueelCloud & InfrastructuurNetgear

Netgear, leverancier van netwerken, netwerkstorage en -security, zegt in diverse markten in de Benelux flink te groeien. Voor de resellers liggen er op dit moment veel kansen in het mkb en de midmarket, aldus Richard Jonker, country manager Netgear Benelux. Om resellers in het mkb en de midmarket beter te ondersteunen is Jean-François Lesseliers aangetrokken, voorheen verantwoordelijk voor het indirecte kanaal bij Dell.

Netgear richt zich op een aantal groepen klanten. Dat zijn service providers, consumenten, de midmarket en het mkb. Netgear werkt samen met distributeurs Actebis, Ingram, ETC en Tech Data/Azlan. Volgens Jonker heeft Netgear de laatste jaren een ‘enterprise-class product portfolio’ ontwikkeld dat geschikt is voor het mkb en de midmarket. Deze markten worden geheel bediend door resellers. De fabrikant ziet veel mogelijkheden voor hen bij de verkoop van netwerken, security en storage, zoals san en nas. Daarbij werkt de leverancier op technologisch niveau nauw samen met onder andere VMware, Symantec en Acronis. Jonker: ‘Het mkb wil geen peperdure san of nas, maar een gecombineerde oplossing met back-up en virtualisatie. Dat kunnen wij leveren. We richten ons ook op een aantal verticale markten, zoals de gezondheidszorg, kleine overheden en onderwijsinstellingen.’

Om de resellers in het mkb beter te ondersteunen zijn er meer mensen aan boord van Netgear gekomen, onder andere Jean-François Lesseliers, die nu werkzaam is als senior account manager SMB Benelux. De resellers worden ondersteund via het Powershift-partnerprogramma, aldus Jonker. ‘Er zijn daar twee nieuwe niveaus bijgekomen: Platinum en Platinum Plus. Resellers die actief zijn in het mkb en de midmarket krijgen extra kortingen van acht tot twaalf procent als ze veel technische kennis hebben van onze high-end producten. Ook is er een stevig leadgeneratieprogramma voor de resellers bijgekomen.’

Volgens Jonker richten grotere concurrenten zoals Cisco en HP zich meer op de grotere datacenters van Fortune 500-bedrijven. ‘Wij richten ons alleen op het lokale mkb en de midmarket, door aantrekkelijk geprijsde slimme oplossingen te bieden voor sites van 5 tot 500 werkplekken. We schenken veel aandacht aan resellers in het mkb door communicatie, kennisoverdracht en contact. We bellen altijd en vrijwel direct terug. Wij gaan tenslotte voor wat anderen beschouwen als de kruimels in de markt, dat is voor ons de boterham.’

Meer over

NetwerkbeheerStorage

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Videobeveiliging naar de cloud

    Ontwikkelingen in videobeveiliging en cloud-gebaseerde securityplatformen

    Computable.nl

    Route naar digitale autonomie en soevereiniteit

    Van A(merikaans) naar Beter. Complexiteit zit niet in de nieuwe locatie, maar de weg er naar toe.

    Computable.nl

    Comeback? Private Cloud heroverwogen.

    Waarom regie, security en controle opnieuw centraal staan

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Awards-nominaties

    Pijl naar rechts icoon

    Check Point

    Nadia van Beelen (Sales Associate, Check Point Technologies)
    Pijl naar rechts icoon

    ForceFusion

    Amber Quist (Cyber security specialist, ForceFusion)
    Pijl naar rechts icoon

    Hyperfox

    Vereenvoudiging besteloroces bij Duplast, specialist in voedselverpakkingen (Duplast en Hyperfox)
    Pijl naar rechts icoon

    Prodek Solutions BV

    Compleet pakket voor digitale aansturing duurzame energie bij Odura (Odura en Prodek Solutions)
    Pijl naar rechts icoon

    Norday

    Hyper-gepersonaliseerde cultuurpodcasts die nieuwe bezoekers vaker laten terugkomen via Wondercast (Norday en het Rotterdams Philharmonisch Orkest)
    Alle inzendingen
    Pijl naar rechts icoon

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Data & AI

    Blockchain in software: een nieuwe gen...

    Terwijl Nederland en Europa zich steeds luider afvragen hoe lang we nog afhankelijk kunnen blijven van Amerikaanse cloudreuzen, eisen wetgevingen zoals NIS2 en DORA onomstotelijke data-integriteit en sluitende audit-trails.

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Carrière

    Heibel binnen OR van ASML leidt tot breuk

    Overheid

    DigiD-beheerder Solvinity in beroep tegen overname-verbod

    Data & AI

    SpaceX koopt Cursor-maker Anysphere voor 60 miljard

    Cloud & Infrastructuur

    Kort: Unilever geeft met Accenture gas op twins, noodpatch Oracle voor Peoplesoft (en meer)

    Contract, partner
    Data & AI

    TCS en DXC worden Global Premier-partner van Anthropic

    ai cyclotron
    Cloud & Infrastructuur

    Kort: Europese netwerktech-alliantie ziet licht, Futureproof Group lijft WSB Solutions in (en meer)

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten
    • Blogwire

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs