Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

Philips-reseller MMD hanteert B2C- en B2B-beleid

03 september 2010 - 07:01ActueelInnovatie & TransformatieMMD

Philips-reseller MMD, leverancier van Philips displays, zegt sinds zijn oprichting midden 2009 genoeg groeikansen te zien via zijn retail- en zakelijke kanaal. MMD verkoopt geheel indirect via het partnerprogramma MMD Partner Net. Dit zegt Roy van Weert, sales manager MMD Monitors & Displays Nederland.

MMD is een dochteronderneming van TPV en is opgericht in 2009 door een merklicentieovereenkomst met Philips. Het bedrijf brengt exclusief Philips LCD displays, monitoren en public signage op de markt over de hele wereld. Het legt onder andere de nadruk op de combinatie van nieuwe milieuvriendelijke technologieën, zoals de led-monitor met Powersensor, waarbij het stroomverbruik automatisch terug naar 0,10 Watt gaat als de monitor niet gebruikt wordt. ‘Door de Philips-merkbelofte te combineren met TPV’s productieexpertise kunnen we door een snelle en gerichte benadering innovatieve producten op de markt brengen’, aldus Van Weert.

MMD opereert internationaal, met het hoofdkantoor in Amsterdam en een tweede kantoor in Praag voor de Oost-Europese markt. Het bedrijf werkt met zijn netwerk van plaatselijke verkoopagenten samen met Europese distributeurs en resellers, onder andere via zijn partnerprogramma Partner Net. De ontwerp- en productiecentra van de onderneming zijn gevestigd in Azië. Het merk Philips blijft op de displays staan en de garantievoorwaarden en service zijn zoals die in het verleden onder Philips ook altijd van toepassing waren.

MMD hanteert een een B2B- en B2C-strategie, aldus Van Weert. Distributeurs Copaco, Ingram Micro en Tech Data verkopen in het B2B-segment. Daar zijn de wide screen 22 inch 16:10 lcd-monitoren een groeimarkt. Dankzij de prijsontwikkelingen begint ook de markt voor 24 inch te groeien. Quote Components verkoopt aan het B2C-segment. Daar vormen de Philips-monitor-tv met tuner een groeimarkt, aldus van Weert. Grote resellers zijn onder andere ISL Automatisering, Switch, SCC, Infotheek, Scholten Awater, Issue en Bossers en Cnossen. ‘Deze resellers zijn voor ons sterke partijen in de tender business’, aldus Van Weert.

Brightsign
De Philips-reseller heeft onlangs een internationale samenwerkingsovereenkomst gesloten met BrightSign, leverancier van digital signage software en digital players. BrightSign zegt door deze samenwerking meer digital signage-oplossingen beschikbaar te kunnen stellen aan integrators en resellers. BrightSign digital controllers complementeren onder andere de big-screen kit van MMD. Verder kunnen de bedrijven samen nieuwe applicaties ontwikkelen, zoals panorama-videoschermen.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Innovatie in uitvoering: industrieel bouwen

    Wees voorbereid op de bouwplaats van de toekomst. De praktijk van verschillende manieren van industrieel bouwen

    Computable.nl

    Agentic AI in actie

    De stappen van automatiseren naar écht autonoom werken. Welke toepassingen zijn succesvol?

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Eén reactie op “Philips-reseller MMD hanteert B2C- en B2B-beleid”

    1. Rob van den Boogaard schreef:
      3 september 2010 om 15:38

      Goed bezig Roy.

      Kun je me binnenkort eens bijpraten over de Panorama toepassingen?

      Gr. Rob

      Login om te reageren

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialData & AI

    AI in softwaretesten: tussen belofte e...

    De opkomst van kunstmatige intelligentie (AI) wekte hoge verwachtingen in de wereld van softwaretesten. Zelflerende testsuites, automatisch gegenereerde testgevallen en...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    OpinieInnovatie & Transformatie

    ASMI, de stille kracht achter chip van morgen

    Groei
    ActueelInnovatie & Transformatie

    ING: it-dienstensector groeit licht harder dan economie

    Productiviteitsgroei
    ActueelInnovatie & Transformatie

    Digitalisering en innovatie speerpunt bij Productiviteitsagenda

    Reza Sarshar
    Awards NieuwsInnovatie & Transformatie

    Digitale innovatie: van apps naar agents

    Frank Breedijk
    ActueelInnovatie & Transformatie

    Digitale soevereiniteit hoeft niet zwart-wit te zijn

    Kaarten energienet
    ActueelInnovatie & Transformatie

    Digitale kaarten versnellen stroomnetuitbreiding

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs