Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzending indienen
    • Inzendingen
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Fujitsu presenteert nieuwe Zero-Watt technologie PRIMERGY server

13 augustus 2010 - 09:083 minuten leestijdActueelCloud & InfrastructuurFujitsu

Fujitsu presenteert de nieuwe PRIMERGY TX100 S2 Tower Server, een bijzonder energiezuinige server voor eenzelfde prijs als een PC. De server is ideaal voor kleine tot middelgrote bedrijven die de productiviteit van hun kantooromgeving willen verhogen door IT processen, zoals network printing en data-archivering, te consolideren. De Fujitsu Zero-Watt technologie beperkt de energieconsumptie tot het minimale, zodat de kosten voor operationele IT verder teruggebracht worden.

De nieuwe PRIMERGY TX100 S2 server bevat een Zero-Watt feature gelijk aan die van de Zero-Watt PC van Fujitsu (http://ts.fujitsu.com/products/0watt.html). In tegenstelling tot conventionele servers die altijd nog stroom gebruiken, zelfs wanneer ze volledig uitgeschakeld zijn, gebruikt de PRIMERGY TX100 S2 0.0 Watt wanneer hij uitgeschakeld is. Dit verlaagt de stroomconsumptie en hitte-uitstoot van het koelsysteem, en daarnaast beschermt de Zero-Watt feature het systeem tegen externe aanvallen buiten werktijden.

Net als alle andere servers van Fujitsu, is de PRIMERGY TX100 S2 getest op circa 5000 reboot cycles, wat betekent dat het systeem in theorie meer dan 13 jaar lang iedere dag aan- en uitgeschakeld kan worden.

Zelfs wanneer de PRIMERGY TX100 S2 0.0 Watt is uitgeschakeld, kan hij nog steeds beheerd worden. De server kan namelijk zo ingesteld worden dat hij actief wordt op tijden waarop bijvoorbeeld onderhoud en updates gepland zijn.

Het ontwerp van de PRIMERGY TX100 S2 verlaagt de energieconsumptie tijdens gebruik door middel van een maximum energiegebruik van 250 Watt en het ontwerp bevat een power supply met 88 procent energie-efficiënte. De PRIMERGY TX100 S2 is dan ook twee sterren toegekend binnen Fujitsu’s eigen Green IT beoordelingsschema. Meer informatie hierover is online verkrijgbaar via https://sp.ts.fujitsu.com/dmsp/docs/wp-green-label.pdf.

Jeroen de Bruijn, Senior Program Marketing Manager van Fujitsu zegt: "Niet alle bedrijven, zeker niet kleine en middelgrote bedrijven, hebben servers nodig die dag en nacht draaien. Voor hen biedt de nieuwe Zero-Watt server uitkomst. En ookal is de energiebesparing van individuele PRIMERGY TX100 S2 servers niet enorm, het onderstreept onze vastberadenheid om servers te maken die zo ‘groen’ mogelijk zijn, om een bijdrage te leveren aan het terugdringen van de uitstoot van broeikasgassen."

De nieuwe PRIMERGY TX100 S2 is vanaf vandaag beschikbaar in Nederland vanaf€ 435,-exclusief B.T.W.

Voordelen en technische specificaties:

  • Krachtige prestaties en energie-efficiëntie dankzij server-onderdelen zoals de Intel® 3420 chipset en de Intel® Xeon® processor 3400 serie.
  • Hoge beschikbaarheid en databeveiliging via de onboard RAID 0/1 en optioneel RAID 5/6 en de optie om uit te breiden tot 16GB RAM en 4 PCI/PCIeGen2 card sloten.

Meer over

Storage

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Hoe raakt NIS2 ook jouw bedrijf?

    De nieuwe cyberregels voor het MKB in aantocht

    Computable.nl

    Soevereine cloud: regie behouden

    Hoe krijg je grip op data, compliance en continuïteit in een geopolitieke realiteit

    Computable.nl

    Cybersecurity rond logistiek

    Praktische paper over logistiek in een steeds digitalere wereld

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Cloud & Infrastructuur

    Bert Hubert: over nerds versus bestuurders

    Data & AI

    Hoe meet je llm-prestaties? Plus 7 andere vragen over grote taalmodellen

    Cloud & Infrastructuur

    Kort: Opnieuw Big Mac voor Capgemini, Odin koopt Proxsys (en meer)

    Cloud & Infrastructuur

    Van mobiel naar megatech: MWC26 trekt 105.000 bezoekers en 2.900 exposanten

    Innovatie & Transformatie

    Kort: Almere staat bij Barcelona op de kaart, weer overname TMC (en meer)

    Security & Awareness

    Kort: ProRail beveiligt spoor zee met Genetec, Databricks wil in Amsterdam naar 1000 employees (en meer)

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs