Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzending indienen
    • Inzendingen
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Celo levert PKI voor Citrix Metaframe

10 juli 2000 - 22:00ActueelInnovatie & Transformatie
Sytse van der Schaaf
Sytse van der Schaaf

De versleutelingssoftware van Celo Communications (oplossingen voor digitale handtekeningen), is nu ook geschikt voor Citrix� Metaframe-netwerken.

In april dit jaar voorzag Celo al Microsoft terminal server van PKI-software (public key infrastructure). Een maand later volgde de ‘slanke client’-software van het Zweedse Thinworks. Deze vorm van beveiliging ondersteunt zowel hardware/gebaseerde (smartcards) als software/gebaseerde digitale certificaten. Door het gebruik van X.509-certificaten, de standaard voor digitale certificaten, is eenduidige gebruikersauthenticatie gegarandeerd. Ook is de versleutelingstechnologie SSR (Secure Socket Relay) geïntegreerd in Celo’s oplossing. Hierdoor worden symmetrische sleutels van 128/192 Bit en asymmetrische sleutels van maximaal 2048 Bit ondersteund.
PKI moet de industriestandaard worden voor veilige elektronische transacties. Een autoriteit die daar bevoegd voor is, certificate authority (CA) genaamd, geeft mensen of bedrijven die een digitale handtekening willen gebruiken een x.509-certificaat, waarin encryptie-sleutels opgenomen zijn. Door een digitale handtekening te plaatsen wordt met de encryptiesleutel de informatie onherkenbaar. Bij het lezen van de digitaal ondertekende informatie controleert de ontvanger op basis van zijn eigen geregistreerde x.509-certificaat bij de CA of de informatie met een geldig certificaat ondertekend is en of de informatie sinds de versturing is aangepast. Daarna is de versleutelde informatie te lezen op basis van de encryptiesleutel uit het eigen certificaat.
Celo biedt naast de eerder besproken ‘slanke client’-software ook andere software producten voor de beveiliging van informatie. Ook levert het eengatekeeper-product, waarmee vpn-netwerken (virtual private network) op te bouwen zijn. Met dit brede productaanbod op het gebied van PKI-technologie verzekert het bedrijf zich van een goede marktpositie op het gebied van beveiligingssoftware. Nu steeds meer overheden digitale handtekeningen dezelfde wettelijke status geven als de papieren versie, wordt algemeen verwacht dat steeds meer toepassingen op Internet beveiligd zullen worden met behulp van PKI-technologie.
 

Meer over

Authenticatie

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Hybride vergaderen herzien

    Wat moderne werkplekken vragen van meeting- en samenwerkingsomgevingen

    Computable.nl

    Toekomst van IT-talent. Een nieuw tijdperk

    Wat vraagt veranderende technologie van IT-talent? De route van skills naar succes.

    Computable.nl

    Agentic AI in de praktijk

    Hoe autonome AI werkprocessen fundamenteel verandert

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Awards-inzendingen

    Pijl naar rechts icoon

    Stichting Optimale Samenwerking in samenwerking met INKIS B.V.

    Datagedreven integrale aanpak van complexe casuïstiek in het sociaal domein (Stichting Optimale Samenwerking in samenwerking met INKIS B.V.)
    Pijl naar rechts icoon

    osapiens

    Hoe Solo midocean van duurzaamheidsregels een groeikans maakt (Osapiens)
    Pijl naar rechts icoon

    AI Flitsmeester

    Interactieve flitskaarten (AI Flitsmeester)
    Pijl naar rechts icoon

    AgentsLab

    AgentsLab
    Pijl naar rechts icoon

    Genesys

    Genesys Cloud Agentic Virtual Agent powered by LAMs (Genesys Cloud)
    Alle inzendingen
    Pijl naar rechts icoon

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Data & AI

    De QR-code als strategische sleutel vo...

    Productdata speelt een belangrijke rol binnen productieketens. Consumenten verwachten transparantie en ketenpartners vragen om betrouwbare informatie. En ook wet- en regelgeving stelt steeds hogere eisen aan de beschikbaarheid en kwaliteit...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Innovatie & Transformatie

    Kort: Vortex in Apps for Tableau, shadow ai groeit explosief (en meer)

    Innovatie & Transformatie

    Inzending projecten Computable Awards verlengd

    De overstap deel 1
    Innovatie & Transformatie

    Hoe kom ik van mijn MacBook af?

    Software & Development

    Sous voor 4 miljoen aan de slag met horeca‑ai

    Innovatie & Transformatie

    Kort: ING-banen weg door ai, aanpak ai-dis­cri­mi­na­tie faalt (en meer)

    Innovatie & Transformatie

    Microsoft onthult netwerktechnieken die datacenters zuiniger maken

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs