Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief
Onderstaande bijdrage is van een externe partij. De redactie is niet verantwoordelijk voor de geboden informatie.

Beurs World of eMobility wil duurzaam e-klimaat versnellen

9 maart 20223 minuten leestijdCloud & Infrastructuur

Op 27, 28 en 29 oktober 2022 kunnen particuliere en zakelijke bezoekers uit de eMobility-industrie hun hart ophalen tijdens de tweede editie van World of eMobility, met als thema: ‘The Start of a New Beginning’.

De beurs biedt een podium van maar liefst 21.000 vierkante meter voor consumenten, bedrijven en overheden om samen de weg naar een duurzaam e-klimaat te versnellen. Founder Rick van Rijthoven heeft als doel het creëren van een internationale high-end ontmoetingsplek in de EXPO Haarlemmermeer in Vijfhuizen. Zo kunnen bezoekers producten ontdekken en testen op het gebied van nieuwe elektrische mobiliteit. Diverse startups, bedrijven en internationale aanbieders doen mee.

B2B/B2C-event voor hele industrie

De eerste editie van World of eMobility vond plaats in november 2021. Na deze succesvolle lancering, waaraan 59 bedrijven met 85 merken meededen, is founder Rick van Rijthoven (onder andere medeoprichter van Modefabriek) met zijn team van specialisten vol energie en enthousiasme begonnen met de voorbereidingen voor de editie van 2022.

“De transitie van het rijden op fossiele brandstof naar elektrisch rijden is voor mensen, bedrijven en overheden een van de grootste veranderingen die ooit heeft plaatsgevonden. Dit vergt naast hoge investeringen een geheel andere denkwijze en benadering van de markt”, zegt van Rijthoven. Hij heeft met zijn jarenlange ervaring in de beursorganisatie het initiatief genomen voor een vernieuwend cross-over B2B/B2C-event voor de gehele eMobility industrie. Verdeeld over de 4 werelden van auto’s, bikes, LEVs en zware machines, komen startups en commerciële merken en bedrijven uit verschillende industrieën samen, om van elkaar te leren en om zaken te doen. Rijthoven vult aan: “Om bedrijven en consumenten hiermee te helpen, is een inspirerende ontmoetingsplek nodig die aansluit op de uitstraling van merken en behoefte van overheden, bedrijven en mensen. Die plek was er nog niet.”

Programma

Naast het ontdekken van (internationale) innovaties en productlanceringen, kunnen bezoekers 3 dagen lang diverse lezingen en seminars van experts volgen. Daarbij zal er ruimte zijn voor het beantwoorden van vragen van bedrijven, overheden en consumenten op het gebied van eMobiliteit en alles wat hiermee te maken heeft. De organisatie heeft hiervoor onder meer Henk Meiborg en Jos Sluijmans betrokken, oprichter van International Cargo Bike Festival. Jos is expert en goeroe op het gebied van cargo bikes en last mile solutions. Als ambassadeur van World of eMobility is hij het aanspreekpunt voor e-mobiliteitsmerken die actief zijn in deze sector. Op donderdag 27 oktober organiseert en presenteert Sluijmans de jaarlijkse ICBF Conference op World of eMobility.

Testparcours

Zowel indoor als outdoor wordt er een testparcours aangelegd. Zo kunnen bezoekers elektrisch rijden ervaren en producten van de exposanten testen. Diverse stands staan aan het indoor testparcours zodat men gemakkelijk producten kan testen, zonder lange wachtrijen.

Deelname/bezoek

Naast het ontmoeten van bestaande en nieuwe klanten draagt deelname aan World of eMobility voor merken bij aan zichtbaarheid en merk-awareness. Bezoekers kunnen voor meer informatie over het programma en toegangskaarten terecht op worldofemobility.com.

World of eMobility 2022

Op basis van ervaringen van de eerste editie verwacht de organisatie dit jaar meer dan 5.000 zakelijke en particuliere bezoekers en ruim 100 standhouders, die meer dan 120 merken vertegenwoordigen. Daarnaast worden 40 sprekers en meer dan 50 seminars en productpresentaties verwacht. Het doel is het creëren van een inspirerende ontmoetingsplek om via kennisdeling en krachtenbundeling te komen tot co-creatie voor een versneld duurzaam e-klimaat.

Standhouders die willen deelnemen aan het event kunnen mailen naar joinus@worldofemobility.nl.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Videobeveiliging naar de cloud

    Ontwikkelingen in videobeveiliging en cloud-gebaseerde securityplatformen

    Computable.nl

    Route naar digitale autonomie en soevereiniteit

    Van A(merikaans) naar Beter. Complexiteit zit niet in de nieuwe locatie, maar de weg er naar toe.

    Computable.nl

    Comeback? Private Cloud heroverwogen.

    Waarom regie, security en controle opnieuw centraal staan

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Awards-nominaties

    Pijl naar rechts icoon

    Check Point

    Nadia van Beelen (Sales Associate, Check Point Technologies)
    Pijl naar rechts icoon

    ForceFusion

    Amber Quist (Cyber security specialist, ForceFusion)
    Pijl naar rechts icoon

    Hyperfox

    Vereenvoudiging besteloroces bij Duplast, specialist in voedselverpakkingen (Duplast en Hyperfox)
    Pijl naar rechts icoon

    Prodek Solutions BV

    Compleet pakket voor digitale aansturing duurzame energie bij Odura (Odura en Prodek Solutions)
    Pijl naar rechts icoon

    Norday

    Hyper-gepersonaliseerde cultuurpodcasts die nieuwe bezoekers vaker laten terugkomen via Wondercast (Norday en het Rotterdams Philharmonisch Orkest)
    Alle inzendingen
    Pijl naar rechts icoon

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Security & Awareness

    OT monitoring herzien: van inzicht naa...

    Monitoring en logging van netwerkverkeer vormen een onmisbare basis voor OT security. Tegelijkertijd groeit het besef dat zichtbaarheid op zichzelf het risico niet verlaagt. In een omgeving met toenemende dreigingen,...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    geld
    Software & Development

    Investeerder Main haalt recordbedrag op: 5,25 miljard voor ai-enterprise software

    Cloud & Infrastructuur

    Nextcloud Summit bewijst dat migratie naar soevereine cloud volop plaatsvindt

    Data & AI

    Kort: Ai-cloud­spe­lers dagen hy­pers­ca­lers uit, Nearfield haalt re­cord­be­drag op (en meer)

    Security & Awareness

    Kort: Hack beïnvloedt omzet binnen 24 uur, Oranje-kijkers massaal online (en meer)

    Cloud & Infrastructuur

    Simac wil met Nederlands cloud- en ai-platform weg omhoog inslaan

    Innovatie & Transformatie

    Rotterdam gaat quantumbeveiligde communicatie in de praktijk testen

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten
    • Blogwire

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs