Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief
Amerikaanse vlag

EZ verhuurt werkplekken in Silicon Valley

06 april 2010 - 09:44ActueelInnovatie & TransformatieMinisterie van EZK
Diederik Toet
Diederik Toet

Nederlandse bedrijven die overwegen om een vestiging te openen in Californië, kunnen tijdelijke werkplekken huren in een pand van het ministerie van Economische Zaken (EZ). Het gebouw staat in San Mateo, nabij Silicon Valley, een van de belangrijkste technologiecentra van de Verenigde Staten. Het ministerie noemt het concept ‘Holland in the Valley’ en verhuurt de werkplekken voor maximaal zes maanden. Inmiddels huren al enkele bedrijven werkplekken.

Het pand is bedoeld voor Nederlandse organisaties die interesse hebben in aanwezigheid in Californië. Gezien de ligging ten opzichte van Silicon Valley, zitten daaronder waarschijnlijk veel technologiebedrijven, vertelt EZ-woordvoerder Ruud Stevens. Hij legt uit dat het concept zich echter niet tot dergelijke bedrijven beperkt. ‘Het is bedoeld voor een heel brede groep organisaties.’

Marktverkenning

Tijdens hun verblijf in het pand kunnen organisaties bijvoorbeeld een marktverkenning uitvoeren, aldus Stevens. Volgens het ministerie ligt durfkapitaal ‘om de hoek’ en hebben de organisaties gemakkelijk toegang tot de universiteiten van Stanford en Berkeley. De bedrijven worden bijgestaan door de Amerikaanse non-profitorganisatie SDForum, die het kantoor in opdracht van het Nederlandse consulaat beheert. Ook het Consulaat-Generaal staat de ondernemers bij.

‘Holland in the Valley’ wordt binnenkort officieel geopend. Het pand kwam beschikbaar doordat de vertegenwoordigingen van de Netherlands Foreign Investment Agency (NFIA), het Netherlands Office for Science and Technology (TWA-netwerk) en het Netherlands Business Support Office (NBSO) zijn samengebracht in het Consulaat-Generaal in San Francisco.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Computable.nl

    Design Sprints: 4 dagen van idee naar prototype

    Hoe zet je in vier dagen tijd een gevalideerd prototype neer met Design Sprints?

    Computable.nl

    Dit is de weg naar informatietransformatie

    In een wereld waar data en informatie centraal staan, moeten organisaties zich aanpassen aan de digitale toekomst. Informatietransformatie is de sleutel tot het versterken van beveiliging en het bevorderen van efficiëntie.

    Meer lezen

    Quantum
    ActueelCloud & Infrastructuur

    Nieuwe Cisco-netwerkchip brengt quantum-internet dichterbij

    AchtergrondCarrière

    Ict-overnamemarkt trapt 2025 goed af, maar onzekerheid troef

    OpinieCloud & Infrastructuur

    Voorbereiding & verhuizing: zo implementeer je de hybride cloud

    ActueelCloud & Infrastructuur

    Europese Rekenkamer kraakt EU-strategie voor chipsector

    ActueelData & AI

    EU investeert bijna 2 miljard in digitale innovatie

    ActueelInnovatie & Transformatie

    Iwell ontvangt bijna 30 miljoen groeigeld

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs