Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

4PS Group in Liechtensteinse handen

07 juli 2023 - 14:21ActueelCarrière4PS
Rik Sanders
Rik Sanders

Bouwautomatiseerder 4PS Group wordt overgenomen door Hilti Group. Dit Liechtensteinse bedrijf levert al sinds 1941 toonaangevende producten, software en diensten aan bedrijven in de bouwnijverheid. Met de aankoop uit Ede zet Hilti een belangrijke strategische stap om zijn software-activiteiten in de bouwnijverheid uit breiden.

4PS, opgericht in 2000 in Nederland, biedt software voor bedrijven in de bouw, gww (grond-, weg- en waterbouw) en installatie. De bouwautomatiseerder is niet alleen actief voor Nederlandse aannemers maar heeft de afgelopen paar jaar zijn activiteiten uitgebreid naar het Verenigd Koninkrijk, België en Duitsland. Onder de vleugels van Hilti wil 4PS internationaal verder groeien.

De 4PS Construct-software, gebaseerd op Microsoft Dynamics 365 Business Central, biedt bouwspecifieke functionaliteiten waarmee bedrijven de levenscyclus van projecten kunnen beheren. Met de 4PS-oplossingen breidt de bouwdienstverlener uit Liechtenstein zijn softwareaanbod uit, naast zijn oplossingen voor asset management (ON!Track) en bouwplaatsmanagement (Fieldwire).

Schaan

Bij de 4PS Group werken ruim 350 man, inclusief het management. De huidige aandeelhouders van het bedrijf, Wim Jansen, André Overeem en Martin Westerink, blijven aan in de raad van bestuur om de integratie in de komende jaren te ondersteunen. De acquisitie moet nog worden goedgekeurd door marktwaakhond ACM.

De Hilti Group, opgericht door Martin en Eugen Hilti met het hoofdkantoor in Schaan, is vooral bekend van zijn boorhamers. Er werken wereldwijd circa dertigduizend medewerkers, waarvan ongeveer 1900 in het vorstendom. Het bedrijf is actief in 120 landen. Het Nederlandse kantoor is gevestigd in Berkel en Rodenrijs.

Meer over

DienstenOvername

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Meer lezen

    ActueelSoftware & Development

    Bouwsoftwareleverancier 4PS breidt uit naar Duitsland

    ActueelSoftware & Development

    Bouwsoftwareleverancier 4PS koopt partner Be-Sync

    België en Nederland
    ActueelInnovatie & Transformatie

    4PS neemt Gents bouwonderdeel van Scapta over

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs