Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzending indienen
    • Inzendingen
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Magirus en Astaro sluiten distributiecontract

29 april 2009 - 09:04ActueelSecurity & AwarenessAstaroMagirus
Redactie Channelweb
Redactie Channelweb

Astaro heeft een overeenkomst met Magirus gesloten als nieuwe distributeur voor Europa. Magirus voert vanaf heden het gehele networking security portfolio van Astaro. De Astaro producten kunnen vanaf vandaag worden gekocht in Duitsland, Italië, Benelux, en Zwitserland. Overige landen zullen snel volgen.

"We zijn verheugd op deze samenwerking met Astaro en overtuigd dat onze klanten kunnen profiteren van het uitgebreide product portfolio en partnerprogramma. De oplossingen van Astaro zijn ontworpen voor het beschermen van het web- en mail gateways voor het mkb en medium-sized business," aldus Mike del Prado, General Manager Magirus Benelux.
De nauwe integratie van verschillende security oplossingen in een enkel platform is een van de karakteristieken van de Astaro oplossingen, welke op Linux gebaseerd zijn. Zoals bijvoorbeeld de all-in-one appliance voor netwerk-, web- en mail security. Astaro integreert hierin open source oplossingen die "best of breed" zijn op hun specifieke gebied.
"We hebben met Magirus een zeer competente partner in huis gehaald voor het verkopen, implementeren en supporten van onze unified threat management producten," aldus Seth van der Meer Sales Director Benelux. "Indien gewenst, ondersteund Magirus de implementaties van onze geïntegreerde security oplossingen met haar grote know-how en toegewijde inzet. Met haar grote groep bestaande partners geeft dit Astaro de mogelijkheid om onze oplossingen aan een groter deel van de markt te presenteren."
Astaro’s product portfolio bestaat uit zowel hardware, software als virtual appliances. Astaro is een van de nieuwe fabrikanten welke virtuele security oplossingen aanbiedt. Al reeds meer dan vijf jaar is Astaro gecertificeerd als Virtual Appliance Partner van VMware.
Naast de Astaro Security Gateway, voert Magirus ook de Astaro Web Gateway, Astaro Mail Gateway, Astaro Command Center, Astaro Report Manager als ook de Astaro VPN Clients.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Hoe raakt NIS2 ook jouw bedrijf?

    De nieuwe cyberregels voor het MKB in aantocht

    Computable.nl

    Soevereine cloud: regie behouden

    Hoe krijg je grip op data, compliance en continuïteit in een geopolitieke realiteit

    Computable.nl

    Agentic AI in de praktijk

    Hoe autonome AI werkprocessen fundamenteel verandert

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Security & Awareness

    Grote platformen voor cybercriminelen aangepakt in internationale operatie

    Cloud & Infrastructuur

    Van mobiel naar megatech: MWC26 trekt 105.000 bezoekers en 2.900 exposanten

    Security & Awareness

    Kort: Cybersecurity Innovation Fund een succes, ai stimuleert containergebruik (en meer)

    Overheid

    Den Haag koopt voormalig Aegon-hoofdkantoor voor House of Cyber

    Security & Awareness

    Cyberverzekeraar Stoïk ziet claimfrequentie met 150% stijgen in één jaar

    Security & Awareness

    Kort: ProRail beveiligt spoor zee met Genetec, Databricks wil in Amsterdam naar 1000 employees (en meer)

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs