Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzending indienen
    • Inzendingen
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Zyxel meer actief in mkb

15 april 2009 - 10:283 minuten leestijdActueelCloud & InfrastructuurZyxel

De Taiwanese netwerkleverancier Zyxel, dat dit jaar twintig jaar bestaat, zegt meer zaken te willen doen met resellers in het mkb. “We leveren een breed netwerkportfolio van meer dan 250 producten zoals routers, switches, Wifi, ip-telefonie, storage en security. Hiermee kunnen resellers services leveren en een goede marge maken.”

Dit zegt Albert Lee, managing director van Zyxel Benelux. Hij werkt al negen jaar bij Zyxel, dat als modemfabrikant begon en nu een belangrijke leverancier is op het gebied van dsl routers, switches, wlan en security zoals firewalls, unified threat management (utm) en Unified Security Gateways (USG). De netwerkleverancier levert zowel aan service providers als de markt voor enterprise, mkb en soho. Het gaat hierbij om oplossingen zoals triple play, quality of service, netwerkbeveiliging en netwerkbeheer. Lee: “We hebben veel klanten uit de telecommarkt, zoals Telfort. Maar we focussen ons nu om meer te groeien in het mkb. Daar ligt een groot potentieel. Zyxel heeft een zeer breed portfolio voor het mkb. We leveren voor het mkb bijvoorbeeld netwerkbeveiliging die net zo goed is als security die wordt gebruikt bij grote bedrijven: de ZyWall USG, een complete netwerkbeveiligingsoplossing voor het mkb. Resellers kunnen een ZyWall USGop afstand monitoren en beheren. Het mkb in Nederland wil een goed geprijsd innovatief product dat inzetbaar is als totaaloplossing. We leveren aan het mkb een breed netwerkportfolio van meer dan 250 producten zoals routers, switches, Wifi, dsl, storage en security. Hiermee kunnen resellers een totaaloplossing bieden, services leveren en een goede marge maken.”

Zyxel werkt met zijn resellers via het ZyPartner programma dat uit vier niveaus bestaat. Resellers worden daarin bijgespijkerd met kennis en expertise. Dat wordt onder andere gedaan in het trainingscentrum van Zyxel in Hoofddorp. Bijvoorbeeld met sales- en technische trainingen op het gebied van wlan, ethernet, security, dsl of VoIP. Lee: “Resellers kunnen hierdoor een breed portfolio van totaaloplossingen van Zyxel bieden. Onder andere met gebruik van de ZyWALL USG security gateway, waarmee het hele netwerk beheerd kan worden. Resellers kunnen zich in het mkb propositieneren als een virtuele it-afdeling van een bedrijf en optreden als managed services partner voor network access management (nam) in het bedrijfsnetwerk. Resellers kunen met Zyxel hoge marges verdienen. Onder andere met diensten, zoals remote management , monitoring en licencing.”

Lee zegt dat de band tussen Zyxel en resellers heel nauw is. “Zyxel biedt een breed productportfolio waarmee de reseller zich kan positioneren als dienstverlener op het gebied van netwerken. Zyxel fungeert dan als one-stop-shop weaar mkb-reseller terecht kunnen.”

In Nederland worden de producten van ZyXEL gedistribueerd door Copaco, Ingram Micro en Valadis.

 

Meer over

NetwerkbeheerTelecom

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Geïntegreerde ICT in de zorg

    Hoe samenhang in IT bijdraagt aan continuïteit en veiligheid

    Computable.nl

    Digitalisering die zorg versterkt

    Hoe is de zorg voorbereid op de toekomst, met een hoofdrol voor cloud en connectiviteit?

    Computable.nl

    Toekomst van netwerkbeveiliging

    Waarom geïntegreerde architecturen bepalend worden voor schaal en controle

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Awards-inzendingen

    Pijl naar rechts icoon

    GS1 Nederland

    Superunie ziet GS1 PAC als krachtige tool voor delen van verpakkingsdata
    Pijl naar rechts icoon

    DataChecker

    Budbee controleert identiteit koeriers (Budbee en DataChecker)
    Pijl naar rechts icoon

    AmeXio

    Modernisering van het digitale platform van Sligro Food Group (AmeXio en Sligro Food Group)
    Pijl naar rechts icoon

    E-Mergo BV

    Van dashboards naar datagedreven alerts met Power Platform (E-Mergo en Lavans)
    Pijl naar rechts icoon

    Carapax IT

    Monitoring luchtkwaliteit in industriële omgevingen met innovatieve data-analyse en AI-oplossingen (Comon Invent en Carapax IT)
    Alle inzendingen
    Pijl naar rechts icoon

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Cloud & Infrastructuur

    Datacenter-bedrijf Goodman eist MW-aansluiting van TenneT

    Cloud & Infrastructuur

    Sharp bundelt Europese it-activiteiten in divisie Sharp DX

    Cloud & Infrastructuur

    NorthC Datacenters: regionale slagkracht met Europese reikwijdte

    Cloud & Infrastructuur

    Kort: Record bij AMS-IX, digitale zorg loopt vast (en meer) 

    cloudsoevereiniteit EU
    Cloud & Infrastructuur

    Europese Commissie besteedt soevereine cloud aan

    Innovatie & Transformatie

    Nl-tech geeft acte de présence op Hannover Messe 2026

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs