Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

Belinea o.book 4:Dynamische lichtgewicht met topprestaties

07 februari 2008 - 11:03ActueelWerkplek & BeheerMaxdata

De nieuwe Belinea o.book 4 combineert krachtige prestaties met een apart en cool design. Zijn gewicht van slechts 2 kg garandeert ultieme mobiliteit en maakt de notebook ideaal voor gebruikers die veel onderweg zijn – en heeft een fantastische prijs-prestatieverhouding op de koop toe.

De nieuwe Belinea o.book 4 van computerfabrikant MAXDATA staat voor een moderne combinatie van actuele technologie met een trendy design. Het twaalf inch grootte WXGA-beeldscherm schittert dankzij glare-technologie en levert een altijd indrukwekkende weergavekwaliteit.

Trendy design en sterke Intel-technologie
Naast de voortreffelijke design-elementen excelleert de Belinea o.book 4 met een krachtige Intel® 965GM-chipset, die in combinatie met de Intel® CoreTM2 Duo Processor T7100 voor opmerkelijke prestaties zorgt. Daarbij komen nog een werkgeheugen van 2 GB en een S-ATA harde schijf van 250 GB, die voldoende geheugenruimte biedt om de inhoud van multimediabestanden, video’s of muziek op te slaan.

De HDMI-uitgang is een bijzonder aantrekkelijk en opvallend kenmerk, waarop u digitale apparaten zoals een televisie of dvd-speler kunt aansluiten. Met de eveneens geïntegreerde webcam kunt u bovendien probleemloos videotelefoongesprekken of videoconferenties voeren. De Intel® Media Accelerator X3100 met tot 384 MB, Bluetooth, WLAN 802.11 a/b/g en het geïntegreerde DVD +/- RW-station (optioneel HD DVD-ROM (meerprijs 150 euro incl. BTW) ronden het totaalpakket van de Belinea o.book 4 af.

De beveiliging is naar een hoger plan gebracht door de eveneens geïntegreerde vingerafdruksensor, die de Belinea o.book 4 beschermt tegen een onbevoegde en ongewenste toegang.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Computable.nl

    Beveiliging en IT samen sterk tegen bedreigingen

    Deze paper geeft concrete strategieën en handvatten om IT en Security effectiever te integreren.

    Computable.nl

    Slimme toegang vs. onzichtbare cyberrisico’s in de Zorg

    In zorginstellingen is een constante stroom van personeel, patiënten en bezoekers. Maar hoe zorg je ervoor dat gevoelige gebieden beschermd blijven zonder de dagelijkse gang van zaken te verstoren? Hoe herken je eventuele zwakke plekken in het netwerk?

    Meer lezen

    OpinieSecurity & Awareness

    Wanneer elke seconde telt: voorbereid zijn op een cyberincident

    OpinieWerkplek & Beheer

    Werkapparatuur: top 5 ergernissen (en hoe ze te voorkomen)

    e-mail
    ActueelWerkplek & Beheer

    Microsoft verhoogt drempel voor inkomende e-mail

    Rusland, hacker
    ActueelSecurity & Awareness

    AIVD deelt technische details van grote politiehack

    ActueelWerkplek & Beheer

    De 10 beste voorbeelden van ons toekomstig werk!

    ActueelOverheid

    Microsoft blokkeert e-mail hoofdaanklager Internationaal Strafhof

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialInnovatie & Transformatie

    Computable Insights

    Een ai-agent die klantvragen afhandelt. Dat is een van de nieuwste troeven van softwareproducent Salesforce, dat daarmee meesurft op de...

    Meer persberichten

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs