Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

TRIPP LITE neemt deel aan DISTREE XXL 2008

23 januari 2008 - 11:37ActueelWerkplek & BeheerTripp Lite

Tripp Lite, een producent van energiebeveiliging en verbindingsapparatuur, neemt deel aan DISTREE XXL 2008, het grootste jaarlijkse evenement voor het distributiekanaal van Europa, Midden-Oosten en Afrika (EMEA), dat van 27 tot 30 januari 2008 in Barcelona plaatsvindt.

Van de verschillende productlijnen zal Tripp Lite de volgende gamma’s tonen: UPS-systemen, PDU’s, overspanningbeveiligers, KVM-switches, kabels & verbindingen en mobiele computeraccessoires.

Tripp Lite is toonaangevend in de Verenigde Staten, Canada, Mexico en het Midden-Oosten en werkt momenteel aan de uitbreiding van haar activiteiten in Europa en de versterking van haar positie in de rest van de EMEA-zone. DISTREE XXL biedt een uitstekende gelegenheid om belangrijke overeenkomsten met distributeurs te versterken en nieuwe contacten te leggen.

"Dit evenement is belangrijk voor onze strategische ontwikkeling in de EMEA-regio," stelt Eric Diehl, Vice President of Sales, Western Europe & Canada. "Wij richten ons momenteel sterk op snelgroeiende markten zoals Oost- en West-Europa en op het verder bouwen aan onze bestaande partnerovereenkomsten. DISTREE XXL 2008 is de ideale omgeving om belangrijke spelers uit de distributiewereld te ontmoeten en we kijken ernaar uit om er aanwezig te zijn."

Het Tripp Lite-managementteam aanwezig op DISTREE XXL bestaat uit de volgende personen: Bill DeCicco, Executive Vice President International Business, Vipin Sharma, Vice President of Sales, EEMEA, Eric Diehl, Vice President of Sales, Western Europe & Canada, Bashar Kersheh, Territory Manager-Levant en Philippe Lehouck, Sales Manager Benelux.

Interesse in een interview met één van Tripp Lite’s vertegenwoordigers of een productdemonstratie? Neem dan contact op met het onderstaande perscontact of kom langs bij stand 67 in het Hotel Juan Carlos I in Barcelona.

Meer over

Netwerkbeheer

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Computable.nl

    Beveiliging en IT samen sterk tegen bedreigingen

    Deze paper geeft concrete strategieën en handvatten om IT en Security effectiever te integreren.

    Computable.nl

    Slimme toegang vs. onzichtbare cyberrisico’s in de Zorg

    In zorginstellingen is een constante stroom van personeel, patiënten en bezoekers. Maar hoe zorg je ervoor dat gevoelige gebieden beschermd blijven zonder de dagelijkse gang van zaken te verstoren? Hoe herken je eventuele zwakke plekken in het netwerk?

    Meer lezen

    AchtergrondData & AI

    Een stortvloed aan ai-tools; ServiceNow drinkt zijn eigen champagne

    Gebouw TU/e
    ActueelCloud & Infrastructuur

    TU/e vervangt vpn en voegt mfa toe na cyberaanval

    Bord van Mediamarkt
    ActueelCloud & Infrastructuur

    Mediamarkt licht ‘onbeperkte’ cloudopslag van eigen telecommerk toe

    ActueelCarrière

    Unica-ceo Andringa: ‘Wij nemen de regiefunctie nog steviger in handen’

    ActueelCloud & Infrastructuur

    Eerste overname IT Local onder Smizer: Infotune ICT

    ActueelOverheid

    Rijk moet meer vissen uit eigen ict-vijvers

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs