Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

Mobiele medewerkers Philips loggen remote in met WiFi

12 december 2006 - 11:24ActueelCloud & InfrastructuurPhilips
René Rippen
René Rippen

Ruim 52.000 mobiele Philipsmedewerkers loggen sinds kort via WiFi in op hun bedrijfsnetwerk met de toegangsapplicatie iRas. Het gebruik van dial-uplijnen neemt daardoor geleidelijk af.

De iRas-applicatie (voor internet remote access services) wordt als voorgeïnstalleerde dienst aangeboden aan 10.000 internationaal reizende medewerkers en ruim 42.000 laptopeigenaren die vaak op afstand werken, vertelt service delivery manager Mariëlle Kroon van Philips global infrastructure services. De dienst bestaat uit toegangssoftware van iPass, een VPN-client en een personal firewall. Via iPass hebben de Philips medewerkers toegang tot meer dan 70.000 WiFi hotspots op vliegvelden, stations, hotels en conferentiecentra.

Volgens René Hendrikse van iPass richt de Amerikaanse onderneming zich vooral op internationale bedrijven met veel (internationaal) mobiele medewerkers. Het bedrijf sluit met telecombedrijven, hotel- en restaurantketens en andere hotspotproviders overeenkomsten die een eenvoudige inlog op het bedrijfsnetwerk mogelijk maken via de iPass-client op de laptop.

Kostenoverzicht
Mobiel werken neemt bij Philips een steeds grotere vlucht, aldus Mariëlle Kroon. "Gebruikers van laptops vond je eerst alleen onder het management en bij support-engineers, maar nu gebruiken veel meer medewerkers ze. Er is dan ook behoefte aan veel meer roaming-plekken over de hele wereld en iPass zorgt daarvoor."

De Philips-manager roemt naast de eenvoud van de uniforme inlog ook het transparante kostenoverzicht dat iPass verschaft. "Communicatiekosten zitten niet langer verstopt in de declaraties van hotelrekeningen waar telecomkosten vaak niet zijn uitgesplitst. Nu krijgen we alle communicatiekosten binnen op één overzicht."

Meer over

Wifi

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Computable.nl

    De weg van dataverzameling naar impact

    Iedere organisatie heeft data, maar niet iedereen weet hoe je het goed gebruikt. Hoe zet je waardevolle informatie om in actie?

    Computable.nl

    Well-Architected: slim bouwen en beheren in de cloud

    Een paper met concrete handvatten om cloud-architectuur naar een hoger niveau te tillen.

    Meer lezen

    Computable.nl
    ActueelCloud & Infrastructuur

    Motorola rolt Wi-Fi uit op strand Scheveningen

    Openbaar vervoer
    ActueelCloud & Infrastructuur

    Mobiele werker bezorgt ICT-manager slapeloze nachten

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs