Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

Chris Kerker bouwt sterkst mogelijke band met partner

16 juli 2018 - 10:53ChannelCarrièreChannelwebHP Inc.
Redactie Channelweb
Redactie Channelweb

Chris Kerker, business development manager partners, is vanuit HP Inc. een bekende naam als het gaat om het uitzetten van strategisch gerichte partnersamenwerkingen in de channel. Hij heeft een belangrijke rol gespeeld in de evolutie en ontwikkeling van HP’s toppartnernetwerk. Voor de redactie van Channelweb reden om Chris Kerker te nomineren in de categorie Channel Manager of the Year.

De nominatie van Chris Kerker komt niet helemaal onverwachts tot stand. Vorig jaar was zijn collega Hjalmar van Veen, general manager Personal Systems HP Inc. Nederland, genomineerd in de categorie Channel Personality of the Year. In de Q&A die Channelweb met hem had kwam zijn naam al naar voren op de vraag wie hij het jaar erop zou willen nomineren. Van Veen zei toen: ‘Mijn collega Chris Kerker. Chris is denk ik voor veel partners de man die dag en nacht klaar staat voor de partner. Hij is creatief, altijd bereikbaar en op zoek naar de oplossing. Ten slotte heeft hij een enorme drive om met partners de business te ontwikkelen.’

Dit jaar is zijn nominatie een feit. In de onderbouwing van zijn voordracht staat te lezen dat Kerker al jarenlang met energie en ervaring bouwt aan een zo sterk mogelijke band met de partner. Dit om ervoor te zorgen dat er samen met de partner interessante, enerverende activiteiten worden ontplooid om samen zeer succesvol te zijn. ‘Het is de betrouwbaarheid, niet aflatend enthousiasme en bereikbaarheid die Chris typeren.’

Terug naar de overige genomineerden

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Meer lezen

    Gertjan Beentjes
    ChannelCarrière

    Gertjan Beentjes behartigt belang Micro Focus-partner

    Sunil Dutt
    ChannelCarrière

    Sunil Dutt laat Nutanix-partner lokaal verschil maken

    Awards
    ActueelInnovatie & Transformatie

    Genomineerden Personal Achievement Awards bekend

    Lodewijk van Klaveren
    ChannelCarrière

    Lodewijk van Klaveren helpt partner met diensten

    Jan Schouten
    ChannelCarrière

    Jan Schouten: manager met technische diepgang

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs