Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

IonIT introduceert Cloud Gateway in Box

16 april 2014 - 12:05ActueelCloud & Infrastructuur
externe partij
externe partij

IonIT biedt klanten gratis adviestraject en drie maanden toegang tot een plug & play oplossing voor het managen van hun Saas-applicaties. Deze oplossing is gebaseerd op een (virtuele)appliance met pre-configuratie voor de meest bekende cloud producten, api's, authenticatie en communicatieprotocollen.

IonIT ziet als leverancier van identity & access management-oplossingen steeds meer bedrijven die naast hun interne applicatielandschap gebruik maken van een SaaS-oplossing zoals Office 365, Google, Salseforce.com, Afas et cetera. Deze hybride omgeving kent verschillende uitdagingen zoals het managen van toegangspaden, autorisatie, authenticatie, pay-as-use monitoring en governance. Byod is ook een verschijnsel dat aan deze rij toegevoegd is.

Deze plug-and-play appliance is gebaseerd op een ‘proven technology’-product waarin veel zaken van tevoren gedefinieerd en geconfigureerd zijn. Dit zorgt voor een snelle en korte implementatiefase en lage implementatiekosten voor de klanten. IonIT biedt klanten gratis consultancy waarna verschillende aspecten van dit traject, de aanpak, randvoorwaarde en de benodigde investering in een adviesrapport worden toegelicht.

De klant kan gedurende drie maanden gebruik maken van deze oplossing met dezelfde functionaliteiten als de betaalde versie. Cloud Gateway is niet alleen een sso-oplossing, maar bevat ook interessante functionaliteiten en biedt veel mogelijkheden. Transparantie, geen onzichtbare kosten en duidelijkheid vooraf zijn de basis waarop de aanpak van IonIT in deze actie gebaseerd is.

De klant kan na drie maanden praktisch ervaring met Cloud Gateway, adviesrapport en analyse vaststellen of het product datgene biedt wat hij ervan verwachtte. Cloud Gateway verandert nagenoeg niks aan de architectuur. De oplossing kan na proeftijd eenvoudig verwijderd worden.

Meer over

ArchitectuurSaaS

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Kies de juiste virtualisatie-aanpak

    Vergelijk drie krachtige open source-oplossingen: Proxmox, Kubernetes en OpenStack

    Computable.nl

    Beveiliging begint bij de Server

    Is serverhardware de blinde vlek in het securitybeleid? Waarom lifecycle-denken cruciaal is voor IT-security

    Computable.nl

    Bouw de AI-organisatie niet op los zand

    Wat is de afweging tussen zelf bouwen of het benutten van cloud?

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialSecurity & Awareness

    Cybersec Netherlands 2025 – Programma...

    Keynotes over cloud, AI en geopolitiek: het programma van Cybersec Netherlands raakt de kern van digitale weerbaarheid

    Meer persberichten

    Meer lezen

    OpinieSecurity & Awareness

    Cloudsecurity als fundament voor groei

    ActueelCloud & Infrastructuur

    Eurofiber en Bright Access versterken glasvezelnetwerk op bedrijventerreinen

    Krimp groei
    ActueelSecurity & Awareness

    Kort: Fintech snel minder populair, Centric neemt Groupcard niet over (en meer)

    Joost Smit
    AchtergrondCloud & Infrastructuur

    Op deze vier paarden zet Google Cloud in

    AchtergrondCarrière

    Willem van der Poel – Een avonturier in de techniek

    ActueelCloud & Infrastructuur

    NLnet en CWI testen eerste openbare Scion-verbinding in Nederland

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • – Phishing
    • – Ransomware

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs