Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

SecureLink vernieuwt netwerk ROC Midden-Nederland

servers datacenter
20 december 2016 - 11:44ActueelCloud & InfrastructuurSecureLink
Rik Sanders
Rik Sanders

ROC Midden-Nederland laat Securelink zijn netwerkcomponenten vernieuwen. Het gaat daarbij om de onderdelen toegang & beveiliging, het draadloze netwerk en de switches en aanverwante apparatuur. De ict-beveiligings- en netwerkintegrator is na een aanbesteding geselecteerd; de overeenkomst heeft een looptijd van drie jaar met een optie om maximaal twee jaar te verlengen.

Als ruwe schatting van de verwachte besteding op basis van reguliere vervanging van de huidige apparatuur hanteert de onderwijsinstelling een bedrag van 1,5 miljoen euro (hardware) voor de komende vijf jaar en vijf ton per jaar aan beheer en onderhoudscontracten.

Op het gebied van toegang en beveiliging moet Securelink componenten leveren, zoals next generation firewall met routing functionaliteit, een vpn ssl-oplossing inclusief multifactor authenticatie, ip, dns, dhcp, on-access control service, ondersteuning en beheer- en monitoringsoftware.

Voor het draadloze netwerk gaat het om controllers, access points, service, ondersteuning en beheer- en monitoringsoftware.

Bij de switches en aanverwante apparatuur moet het bedrijf onder meer switches met deels routing functionaliteit leveren alsook load-balancing, service, ondersteuning en beheer- en monitoringsoftware.

Het netwerk is nu nog gebaseerd op producten van Juniper (core/edge switches), Aruba (WLAN), InfoBlox (DNS/DHCP), QuarantaineNet (Netwerktoegangscontrole en Isolatie) en PaloAlto (Firewall).

 

Verbeteren

De onderwijsinstelling verwacht door het aanbesteden van alle netwerkgerelateerde componenten in één keer een kostenreductie door te kunnen voeren door te profiteren van betere inkoopcondities. Daarnaast wil het ROC het serviceniveau verbeteren door de standaardisatie van de componenten en een geformaliseerde samenwerking met één partner.

ROC MN is één van de grootste onderwijsinstellingen in midden Nederland en heeft circa 18.000 studenten en 1.600 medewerkers.

Meer over

Netwerken

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Slim verbonden en veilig georganiseerd

    Waarom connectiviteit en security onlosmakelijk verbonden zijn.

    Computable.nl

    Kies de juiste virtualisatie-aanpak

    Vergelijk drie krachtige open source-oplossingen: Proxmox, Kubernetes en OpenStack

    Computable.nl

    Beveiliging begint bij de Server

    Is serverhardware de blinde vlek in het securitybeleid? Waarom lifecycle-denken cruciaal is voor IT-security

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Data & AI

    AI in softwaretesten: tussen belofte e...

    De opkomst van kunstmatige intelligentie (AI) wekte hoge verwachtingen in de wereld van softwaretesten. Zelflerende testsuites, automatisch gegenereerde testgevallen en...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Contract ondertekenen
    Innovatie & Transformatie

    SecureLink neemt Duits IT-Cube Systems over

    authenticatie
    Security & Awareness

    SecureLink verbetert SOC-diensten

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs