Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

Toshiba Tec als Total Solution Provider voor de retail

03 april 2007 - 12:273 minuten leestijdActueelInnovatie & TransformatieToshiba

Onder het motto: ‘Werk aan de winkel’ introduceert TOSHIBA TEC tijdens het jaarcongres What’s going on in Retailing?! zijn nieuwe visie en strategie, waarbij het zich positioneert als Total Solution Provider voor de retail.

Centraal in deze strategie staat allereerst de integratie met andere TOSHIBA-divisies, ten tweede de samenwerking met partners en ten derde de softwareoplossing voor veeleisende retailomgevingen: storeMate. "We hebben gekozen voor dit thema omdat TOSHIBA RETAIL ‘werk maakt van een winkel' door middel van een uitgebreid retail assortiment, innovatie en optimalisering van de belangrijkste retailprocessen", verklaart Gerard Pruijn, commercieel directeur van TOSHIBA TEC.
 
Samenwerking met TOSHIBA-divisies
De eerste pijler in de strategie is nauwere samenwerking met de andere TOSHIBA-divisies in Europa. TOSHIBA levert dus eveneens laptops, lcd schermen, beamers, videoschermen, printers en talloze andere TOSHIBA-producten, specifiek toepasbaar in retailomgevingen. Al deze producten zijn geïntegreerd in de TOSHIBA totaaloplossing. Het thema ‘Werk aan de winkel' appelleert aan de dynamiek en hard werken dat kenmerkend is voor de retailomgeving.
 
Strategische partners
Daarnaast heeft TOSHIBA de samenwerking gezocht met een drietal strategische partners, te weten: Banksys, Pricer en Motorola. Met Banksys levert TOSHIBA TEC de uiterst betrouwbare betaalterminals in Europa. Maar ook innovatieve diensten, zoals betalen met je mobiele telefoon middels Near Field Communication (NFC) behoren binnenkort tot de mogelijkheden. Pricer, leverancier van elektronische schaplabels, en TOSHIBA werken samen op Europees niveau. Inmiddels zijn diverse winkels uitgerust met deze technologie voor flexibele prijsstelling, meer klantgerichtheid en kostenbesparing door gestroomlijnde winkelactiviteiten. De derde partner, Motorola, levert mobiele en draadloze oplossingen voor de winkelvloer.
 
StoreMate: centrale spil
storeMate wordt op dit moment in een zeer groot aantal winkels in Europa gebruikt, waarvan een aanzienlijk deel in Nederland. storeMate is een schaalbare en flexibele winkeloplossing met uitgebreide Middle Office- en Front Office-functionaliteiten, die gebruik maakt van het .NET-framework en Visual Studio.NET van Microsoft.
 
Er zijn vier doelstellingen geformuleerd in relatie tot storeMate. Allereerst de beoordeling of storeMate een volwaardige opvolger is voor de, inmiddels verouderde, MTX-kassasoftware. storeMate bleek hier ruimschoots aan te voldoen. Daarnaast was stabiliteit een randvoorwaarde, waarbij de continuïteit van het afrekenproces te allen tijde gewaarborgd moet zijn. Vervolgens eenvoud: bestaande logistieke processen moeten eenvoudig te integreren zijn met storeMate. storeMate is dus dienstbaar aan bestaande processen! Ten slotte is het centraal kunnen beheren van de applicatie een absolute prioriteit omdat dit steeds belangrijker wordt in complexe ICT-omgevingen binnen de retail.
 
Pruijn: "Het is de bedoeling om alle processen en applicaties van partners te koppelen aan storeMate. Hiermee krijgt onze nieuwe strategie: ‘Werk aan de winkel' vorm en wordt storeMate de centrale spil in het hele proces."

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Innovatie in uitvoering: industrieel bouwen

    Wees voorbereid op de bouwplaats van de toekomst. De praktijk van verschillende manieren van industrieel bouwen

    Computable.nl

    Agentic AI in actie

    De stappen van automatiseren naar écht autonoom werken. Welke toepassingen zijn succesvol?

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialSecurity & Awareness

    Cybersec Netherlands 2025 – Programma...

    Keynotes over cloud, AI en geopolitiek: het programma van Cybersec Netherlands raakt de kern van digitale weerbaarheid

    Meer persberichten

    Meer lezen

    OpinieInnovatie & Transformatie

    Europese regels drijven digitale infrastructuur in handen van niet-Europese giganten

    Richard Turk
    Awards NieuwsInnovatie & Transformatie

    Digitale transformatie is meer dan technologie alleen

    Innovatie & Transformatie

    Intel waarschuwt voor risico’s na omstreden staatsdeelname VS

    Richard Turk
    Innovatie & Transformatie

    Dit weegt de jury mee bij de categorie Customer Experience van de Computable Awards 2025

    AchtergrondCarrière

    Gazonnetje of golfbaan maaien via de cloud

    OpinieData & AI

    Het is niet alles goud wat er blinkt: belang van pragmatisme rondom ai

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • – Phishing
    • – Ransomware

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs