Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

Nieuwe Netgear ReadyNAS- en back-upoplossingen

08 november 2010 - 23:01ActueelCloud & InfrastructuurNetgear
Redactie Channelweb
Redactie Channelweb

Netgear kondigt een reeks nieuwe producten aan binnen de ReadyNAS-productlijn, waaronder de ReadyNAS Pro-familie voor zakelijke opslagsystemen en ReadyNAS Replicate, een cloud-applicatie voor replicatie tussen nas-servers op meerdere locaties.

De producten uit de ReadyNAS Pro-familie zijn ontwikkeld voor de zakelijke markt en spelen in op de vraag van bedrijven naar slimme it-oplossingen tegen een betaalbare prijs, aldus de leverancier. De producten zijn geschikt voor VMware, Microsoft, hybride clouds en disk-based back-up- en hersteloplossingen. De nieuwe ReadyNAS Pro-productlijn bestaat uit 2-bay, 4-bay en 6-bay desktopproducten met een hoge throughput, up time en diskdrive-specificaties die geschikt zijn voor het bedrijfsleven, aldus de Amerikaanse leverancier.

De ReadyNAS Pro-productlijn is vanaf november te koop via Netgear PowerShift-partners. De adviesverkoopprijs is afhankelijk van de opslagcapaciteit.

ReadyNAS Replicate is een softwaretoepassing waarmee de back-upconfiguratie van data op nas-servers op verschillende locaties heel simpel wordt, zegt de leverancier. ReadyNAS Replicate biedt gebruikers met behulp van één enkele interface de mogelijkheid om back-upactiviteiten te plannen en bestanden op verschillende locaties te herstellen. De eenvoudig te bedienen managementconsole vereenvoudigt het back-up proces en het herstel van bestanden tussen verschillende locaties, ongeacht of dit het hoofdkantoor of een klein bijkantoor is. Complexe scripting is niet langer nodig met ReadyNAS Replicate, aldus de leverancier. Automatische functies zoals geïntegreerd snapshot-beheer en embedded vpn-verbindingen verbeteren de betrouwbaarheid. Tijd en kosten worden bespaard en de return-on-investment verhoogd.

ReadyNAS Replicate is per direct beschikbaar via NETGEAR PowerShift partners; benodigd is een stand alone (overdraagbare) licentie per desktop of rack-mount systeem.

Meer over

Storage

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Virtualisatie heruitgevonden met VM’s en Containers

    15 redenen om bestaande virtuele machines te behouden en ruimte te creëren voor vernieuwing

    Computable.nl

    Slim verbonden en veilig georganiseerd

    Waarom connectiviteit en security onlosmakelijk verbonden zijn.

    Computable.nl

    Kies de juiste virtualisatie-aanpak

    Vergelijk drie krachtige open source-oplossingen: Proxmox, Kubernetes en OpenStack

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Teamvalue

    Partnerartikel
    Cloud & Infrastructuur

    20% besparen op je Azure-kosten en een...

    Azure biedt organisaties schaalbaarheid, flexibiliteit en toegang tot een breed scala aan diensten. Toch zien veel organisaties hun kosten ongemerkt...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Software & Development

    Value8 wil totale controle over Ctac

    soevereine cloud
    Cloud & Infrastructuur

    Hoe soeverein moet de NDS zijn?

    Security & Awareness

    Twee dagen volle bak met prominente ot-rol

    Cloud & Infrastructuur

    Navo moderniseert it-infrastructuur met Oracle en Thales

    Luchtfoto van het datacenter-complex van Microsoft in Middenmeer.
    Data & AI

    Microsoft breidt datacenter in Wieringermeer fors uit

    Data & AI

    Amsterdams-Russische Nebius ‘hofleverancier’ van Microsoft

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs