Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

Capgemini stopt met webportaal digitale pen

26 februari 2009 - 10:19ActueelInnovatie & TransformatieBeurtvaartadresCapgeminiDigitaal SchrijvenGetronicsInteraxi

Capgemini stopt eind dit jaar met het ondersteunen van het Digital Paper Portal. Dit webportaal bestaat uit een digitale pen-oplossing inclusief hostingdiensten. Klanten kunnen er hun papierstromen automatisch mee verwerken.

Het Digital Paper Portal was eigenlijk een activiteit van Getronics Pinkroccade, maar viel binnen de eenheid die vorig jaar door Capgemini is overgenomen. "Eigenlijk was voor de overname al de beslissing gevallen om met het portaal te stoppen", zegt servicemanager Remco Schotman van Capgemini. "De verkoopinvesteringen hadden zich niet terug verdiend en de verwachting was dat dit in de nabije toekomst ook niet zou gebeuren."

Schotman stelt dat Capgemini wel actief blijft in het aanbieden van mobiele diensten ("het ontsluiten van applicatieve oplossingen in het veld"). "Alleen geloven wij meer in het succes van pda’s en tablet-pc’s. Het probleem van de digitale pen is dat het concept uit teveel componenten bestaat, zoals de pen, speciale gerasterde formulieren, een mobiele telefoon, een portaal… Aan een pda of tablet is straks iedereen gewend. Bovendien kun je met zulke apparaten ook andere activiteiten doen, zoals bellen, e-mailen of internetten."

Een ander punt was dat Getronics Pinkroccade/Capgemini zich op grootzakelijke gebruikers richt, maar dat de doelgroep van de digitale pen uit kleinere bedrijven bestond. "Dat betekende voor ons veel orders binnenhalen om genoeg pennen te verkopen. Dat lukte niet. We hebben nog geprobeerd een bedrijfscase voor de verzekeringsbranche uit te werken, maar die sloeg ook niet aan."

Meer over

ConsultingPrinting

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Computable.nl

    Design Sprints: 4 dagen van idee naar prototype

    Hoe zet je in vier dagen tijd een gevalideerd prototype neer met Design Sprints?

    Computable.nl

    Dit is de weg naar informatietransformatie

    In een wereld waar data en informatie centraal staan, moeten organisaties zich aanpassen aan de digitale toekomst. Informatietransformatie is de sleutel tot het versterken van beveiliging en het bevorderen van efficiëntie.

    Meer lezen

    Digitale overheid
    ActueelOverheid

    Nederland scoort in EU bovengemiddeld bij digitale overheidsdiensten

    ActueelData & AI

    Handelsoorlog zet druk op technologiesector, maar biedt ook kansen

    OpinieSoftware & Development

    Softwareontwikkeling: tijdperk van óf kopen óf bouwen is voorbij

    AchtergrondData & AI

    Sam Altman (OpenAI): ‘Just do it: bedrijven moeten ai nu omarmen’

    ActueelInnovatie & Transformatie

    Stem nu voor de Computable Awards 2025!

    ActueelInnovatie & Transformatie

    Apple bepaald geen voorloper met ai

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialInnovatie & Transformatie

    Computable Insights

    Een ai-agent die klantvragen afhandelt. Dat is een van de nieuwste troeven van softwareproducent Salesforce, dat daarmee meesurft op de...

    Meer persberichten

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs