Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

Codast versterkt managementteam

12 februari 2009 - 11:12ActueelCarrièreCodast
Redactie Channelweb
Redactie Channelweb

Codast, gespecialiseerd businesspartner en ICT-dienstverlener op het gebied van Document Process Management, heeft Hans Bleijenberg benoemd tot Manager Implementation Services.

Bleijenberg wordt tevens lid van het managementteam van Codast. Daarnaast breidt Codast zijn team van accountmanagers uit met Pieter Verbiest. Pieter treedt bij Codast in dienst als Senior Account Manager.

Hans Bleijenberg

Bleijenberg zal bij Codast zorg dragen voor de verdere groei en professionalisering van de afdeling Imlementation Services en de onderneming in zijn geheel. Tevens wordt Bleijenberg lid van het managementteam van Codast. In het verleden bekleedde Hans Bleijenberg diverse functies bij onder andere StreamServe Benelux, VVAA Groep, IRIS en Deutsche Bank.

Hans Bleijenberg over zijn benoeming: "De bedrijfsontwikkeling van Codast bevindt zich in een interessante fase. Het bedrijft groeit snel en legt de focus op de verdere verbreding van het producten- en dienstenaanbod. Dat biedt voor mij een prachtige uitdaging. Ik draag met mijn expertise dan ook graag bij aan de verdere groei van Codast."

Pieter Verbiest

Pieter Verbiest wordt in zijn nieuwe functie verantwoordelijk voor diverse grote accounts bij Codast waaronder Reaal Verzekeringen, Agis Zorgverzekeringen, Akzo en de Kamer van Koophandel. Voor zijn benoeming bij Codast was Pieter Verbiest onder andere actief als Account Manager bij softwareleveranciers Qurius en QAD Europe B.V.

Pieter Verbiest over zijn benoeming: "De ondernemersgeest en het enthousiasme dat de toon aangeeft bij Codast, spraken me direct aan. Ik denk dan ook dat ik uitstekend pas in de bedrijfscultuur van Codast. Ik zal me in mijn nieuwe functie als Account Manager inzetten om er voor te zorgen dat aan alle wensen en eisen van Codast-klanten wordt voldaan, zodat ik de dienstverlening van Codast naar een nog hoger niveau kan brengen."

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Meer lezen

    Vrouwe Justitia
    ActueelCarrière

    Collectieve rechtszaak tegen Workday voor leeftijdsdiscriminatie door ai

    ActueelCarrière

    Kort: Ernst-Jan Stigter directeur Sopra Steria Nederland, nepmails namens de NCSC (en meer)

    ActueelCarrière

    Kort: Asus vangt bot bij rechter om thuiswerken, 145,5 miljoen EU-subsidie voor cyberbeveiliging (en meer)

    Rood stoplicht
    ActueelOverheid

    Geen nieuwe staatssecretaris voor Digitalisering

    ActueelCarrière

    Kort nieuws: Netcompany verhuist naar de Hofstad, meer omzet Besi, Fugaku snelste super (en meer)

    OpinieSecurity & Awareness

    Wanneer elke seconde telt: voorbereid zijn op een cyberincident

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialInnovatie & Transformatie

    Computable Insights

    Een ai-agent die klantvragen afhandelt. Dat is een van de nieuwste troeven van softwareproducent Salesforce, dat daarmee meesurft op de...

    Meer persberichten

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs