Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

Oracle Accelerate-partners leveren mkb-oplossingen

11 februari 2009 - 14:37ActueelData & AIOracle
Redactie Channelweb
Redactie Channelweb

Het aantal voorgedefinieerde en eenvoudig te installeren software-applicaties is uitgebreid met Oracle Accelerate-oplossingen voor middelgrote en kleine bedrijven in de voedingsmiddelenindustrie en professional services-bedrijven.

Deze voorgeconfigureerde, branchespecifieke applicatiebundels zijn gebaseerd op Oracle JD Edwards EnterpriseOne en Oracle’s Agile Product Lifecycle Management (PLM). In Nederland zijn de oplossingen ontwikkeld door IBM en Quistor.

Oracle Accelerate is Oracle’s strategie om software te leveren aan het MKB in branches waar specifieke functionaliteit is vereist. Oracle’s Accelerate-partners hebben voor deze branches de standaard Oracle-applicaties voorgeconfigureerd gebruikmakend van hun kennis van en ervaring in de sector. Hierdoor is de software eenvoudig te installeren, praktisch in gebruik en zorgt het voor een snelle terugverdientijd. De kennis van de Oracle Accelerate-partners strekt zich uit tot specifieke sectoren als de auto-industrie, de chemische industrie, gezondheidszorg, retail, transport en de wetenschap. In totaal bieden 129 partners uit 33 landen wereldwijd nu 230 Oracle Accelerate-oplossingen aan.

Nieuwe Nederlandse toepassingen
IBM’s Food & Beverage Accelerate-oplossing biedt een wereldwijde en kostenefficiënte oplossing voor middelgrote bedrijven in de voedingsmiddelenindustrie. De oplossing bestaat uit een branchespecifieke voorgeconfigureerde template voor Oracle JD Edwards die, indien gewenst, met de benodigde hardware, hosting en/of financiering snel kan worden geïmplementeerd.

Quistor biedt met AcceleratePRO een gebruiksvriendelijke totaaloplossing voor bedrijven die actief zijn in de zakelijke dienstverlening. De oplossing bestaat uit een voorgeconfigureerde Oracle JD Edwards template, inclusief volledige procesbeschrijvingen, digitale eindgebruikers trainingsmaterialen, volledige systeemdocumentatie en vooraf gedefinieerde gebruikersrollen. De oplossing ondersteunt alle primaire bedrijfsprocessen waaronder financiële administratie, projectadministratie, facturering, tijd- en onkostenregistratie en personeelsadministratie. Hiermee krijgt managers direct inzicht in de juiste informatie waardoor ze in staat zijn beter gefundeerde beslissingen te nemen. Medewerkers kunnen via een webclient eenvoudig de benodigde informatie per project invoeren. De oplossing is tevens beschikbaar in een gehoste versie.

Meer over

Softwarebeheer

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Ontdek hoe je de kracht van private cloud kunt ontgrendelen

    De toekomst van serverbeheer. Nieuwe eisen aan prestaties en beveiliging.

    Computable.nl

    Ontdek hoe je de kracht van private cloud kunt ontgrendelen

    Nieuwe eisen aan prestaties en beveiliging. De toekomst van serverbeheer.

    Computable.nl

    Trek AI uit de experimenteerfase

    Een gids over AI als strategisch instrument en op welke manier je écht waarde toevoegt aan je organisatie.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Security & Awareness

    De noodzaak van OT-cybersecurity en de...

    ‘Wat je niet weet, kan het meeste zeer doen’ De Europese Unie scherpt de cyberwetgeving stevig aan. Met de nieuwe...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    investeringen overname
    Cloud & Infrastructuur

    Kort: Rhadamanthys is ontmanteld, investeringen in Cleverbase en Picnic (en meer)

    Cloud & Infrastructuur

    Nieuw datacenter Google in Winschoten geopend

    datalek
    Security & Awareness

    WhatsApp-datalek grootste en makkelijkste ooit

    Security & Awareness

    Fraude als realiteitscheck voor verantwoord ai-gebruik

    Data & AI

    Spoelstra Spreekt: Gokje

    admin luie hacker
    Security & Awareness

    Kort: Luie hacker start met ‘admin’, ai-platform voor notarissen (en meer)

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs