Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

Twice geeft gratis cursus aan bankzitters

03 februari 2009 - 10:26ActueelOnderwijsTwice
Redactie Channelweb
Redactie Channelweb

Opleider Twice IT Trainingen komt de bedrijven met veel bankzitters tegemoet door gratis Microsoft-sessies te organiseren. Door de sessies van een halve dag moeten werknemers worden bijgespijkerd zodat ze weer kunnen worden ingezet op nieuwe projecten.

Ict-opleider Twice IT Trainingen organiseert gratis Microsoft-sessies voor werknemers die momenteel tussen twee projecten zitten. Het zijn sessies van een halve dag over het gebruik en toepassing van bestaande Microsoft-producten.

De sessies gaan niet over de allernieuwste Microsoft-technologie, zoals Windows 7, maar net een niveau eronder, vertelt directeur Marcel van den Berg. Zo komen bijvoorbeeld de producten Microsoft SQL Server 2005 en de overgang van Microsoft Exchange Server 2003 naar 2007 aan bod.

Veel bankzitters
"De sessies worden georganiseerd onder het mom van laten we elkaar helpen", zegt Van den Berg. "Veel ict’ers bevinden zich momenteel tussen projecten in. Hoe beter opgeleid ze zijn en hoe meer ze beschikken over up-to-date kennis, des te sneller kunnen ze worden ingezet op nieuwe projecten." De opleider hoopt met de sessies de ict-bedrijven tegemoet te komen.

Ict-dienstverleners en detacheerders hebben momenteel meer bankzitters dan gebruikelijk. Deze werknemers hebben een project afgerond en kunnen nog niet worden ingezet op een nieuw project. Deze bankzitters zitten niet thuis, maar gaan vaak op cursus of doen interne projecten.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Kies de juiste virtualisatie-aanpak

    Vergelijk drie krachtige open source-oplossingen: Proxmox, Kubernetes en OpenStack

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Innovatie & Transformatie

    Het IT-kanaal onder druk: samen voorui...

    Het IT-kanaal bevindt zich midden in een fundamentele transitie. IT-serviceproviders krijgen te maken met snel veranderende technologie, hogere verwachtingen van klanten en toenemende eisen op het gebied van veiligheid en...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Carrière

    William Visterin gehuldigd als Laureaat Technologie 2025

    ai cyclotron
    Onderwijs

    Kort: Topicus en Visma Circle pakken studentdossiers aan, overnames Novico een VDL (en meer)

    Security & Awareness

    Kort: Nederland dicht gat Europese droneverdediging, nationale robotica in hogere versnelling (en meer)

    Carrière

    Kort: Studenten adviseren over gezond smartphonegebruik, oud-manager CM.com verliest rechtszaak (en meer)

    Onderwijs

    Hoge slagingskans in mbo‑ict: 84 procent leert door of gaat aan het werk

    Innovatie & Transformatie

    Kort: IBM signaleert groei quantumcomputing, Microsoft forceert doorbraak in kankerstudies (en meer)

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs