Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

Devolo sluit overeenkomst met chipfabrikant Intellon

03 februari 2009 - 09:44ActueelWerkplek & BeheerDevoloIntellon
Redactie Channelweb
Redactie Channelweb

Devolo, speler op gebied van HomePlug-technologie, heeft een licentie toegekend aan de Amerikaanse chipfabrikant Intellon.

Deze licentie houdt in dat voortaan alle HomePlug AV-producten, die zijn uitgerust met Intellon-chips, zullen uitgerust worden met devolo’s intelligente en gepatenteerde stroomspaarfunctie ‘PowerSave’. De licentie is gebaseerd op devolo’s eigen Green IT-initiatief "Follow Green". De intelligente stroomspaarfunctie ‘PowerSave’ detecteert of het apparaat dat verbonden is met de dLAN-adapter aan of uit staat. Zodra het apparaat wordt uitgeschakeld, reduceert PowerSave het energieverbruik meteen met 30 procent.
Na het ondertekenen van de overeenkomst, besliste Intellon om meteen hun HomePlug AV- chips uit te rusten met de PowerSave-technologie. Dit betekent dat de steeds populairder wordende HomePlug-technologie voor thuisnetwerken tegemoet komt aan de grote vraag voor weinig energieverbruik. "Intellon heft de juiste beslissing genomen om onze gepatenteerde PowerSave-technologie te integreren," vertelt Heiko Harbers, CEO van devolo AG. "Op die manier zal de HomePlug-technologie nog aantrekkelijker worden voor de consument en zal ze wereldwijd aan populariteit winnen."
Dankzij de overeenkomst tussen devolo en Intellon, is de PowerSave-technologie voortaan beschikbaar voor alle HomePlug AV-fabrikanten die zijn uitgerust met Intellon chips.
devolo heeft de energiebesparende technologie ook geïntegreerd in de HomePlug 1.0 -productlijn, zodat het volledige dLAN-gamma is uitgerust met de PowerSave-technologie.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Cybersecurity rond logistiek

    Praktische paper over logistiek in een steeds digitalere wereld

    Computable.nl

    Slim verbonden en veilig georganiseerd

    Waarom connectiviteit en security onlosmakelijk verbonden zijn.

    Computable.nl

    Beveiliging begint bij de Server

    Is serverhardware de blinde vlek in het securitybeleid? Waarom lifecycle-denken cruciaal is voor IT-security

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Innovatie & Transformatie

    Het IT-kanaal onder druk: samen voorui...

    Het IT-kanaal bevindt zich midden in een fundamentele transitie. IT-serviceproviders krijgen te maken met snel veranderende technologie, hogere verwachtingen van klanten en toenemende eisen op het gebied van veiligheid en...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Werkplek & Beheer

    Microsoft 420 miljard minder waard

    Cloud & Infrastructuur

    Ilionx blijft it‑partner voor Schelderadarketen

    Overheid

    Kort: Franse overheid loost Teams en Zoom, Odido verlengt beheercontract Axians (en meer)

    Overheid

    Xerox wint tender grafische dienstverlening Rijk, VNG rondt weerbaarheidstraject af en de elf grootste tenders van het vierde kwartaal 2025

    Carrière

    Scott Adams, bedenker van Dilbert, overleden

    Werkplek & Beheer

    Einde support voor Office 2021 nadert snel: verhoogd risico bij niets doen

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs