Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

Targus Phobos netbooktas kleiner dan A4-papier

17 februari 2010 - 14:44ActueelWerkplek & BeheerTargus

Een netbook vereist ook een kleine computertas. Daarom introduceert Targus nu een kleine en smaakvolle schoudertas voor netbookgebruikers. Door het ontwerp ziet de tas er aan de buitenkant meer uit als een gewone tas dan een computertas, terwijl de elektronica toch optimaal wordt beschermd.

De kleine tas biedt plaats aan netbooks van maximaal 10,2". De tas meet slechts 21 x 4 x 28 cm en weegt niet meer dan 320 gram. Door de beperkte omvang en het lichte gewicht is de nieuwe tas ideaal voor onderweg en biedt zo dezelfde voordelen als een netbook. Het voorste vak kan worden uitgebreid om meer opbergruimte te creëren en in het gevoerde toebehoorvak kunnen dingen worden opgeborgen die extra bescherming nodig hebben, zoals een zonnebril of mobiele telefoon.
Omdat de tas speciaal is ontwikkeld voor kleine pc’s en niet slechts een kleinere versie van een gewone computertas is, heeft deze een uniek ontwerp en een unieke look. De buitenkant heeft een elegante zwarte structuur en is, anders dan gewone computertassen, eerder smal dan breed.
De nieuwe netbooktas is uitgevoerd in een duurzaam en waterafstotend materiaal en daardoor bestand tegen weer en wind. Door de verstelbare schouderband is de tas comfortabel om te dragen en als men eens een grotere tas mee moet nemen, kan de schouderband worden verwijderd, zodat de tas als extra bescherming te gebruiken is.

Beknopte productbeschrijving
De Targus 10,2" Phobos Netbook Slipcase – TSS114EU is een kleine computertas voor netbookgebruikers, die tevens de elektronica beschermt. De tas is ongeveer zo groot als een A4-blad, weegt slechts 320 gram en is gemakkelijk mee te nemen. De schouderband kan worden verwijderd, zodat de tas als een extra bescherming te gebruiken is binnen een grotere tas.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Computable.nl

    Beveiliging en IT samen sterk tegen bedreigingen

    Deze paper geeft concrete strategieën en handvatten om IT en Security effectiever te integreren.

    Computable.nl

    Slimme toegang vs. onzichtbare cyberrisico’s in de Zorg

    In zorginstellingen is een constante stroom van personeel, patiënten en bezoekers. Maar hoe zorg je ervoor dat gevoelige gebieden beschermd blijven zonder de dagelijkse gang van zaken te verstoren? Hoe herken je eventuele zwakke plekken in het netwerk?

    Meer lezen

    OpinieSecurity & Awareness

    Wanneer elke seconde telt: voorbereid zijn op een cyberincident

    OpinieWerkplek & Beheer

    Werkapparatuur: top 5 ergernissen (en hoe ze te voorkomen)

    e-mail
    ActueelWerkplek & Beheer

    Microsoft verhoogt drempel voor inkomende e-mail

    Rusland, hacker
    ActueelSecurity & Awareness

    AIVD deelt technische details van grote politiehack

    ActueelWerkplek & Beheer

    De 10 beste voorbeelden van ons toekomstig werk!

    ActueelOverheid

    Microsoft blokkeert e-mail hoofdaanklager Internationaal Strafhof

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialInnovatie & Transformatie

    Computable Insights

    Een ai-agent die klantvragen afhandelt. Dat is een van de nieuwste troeven van softwareproducent Salesforce, dat daarmee meesurft op de...

    Meer persberichten

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs