Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • IT Strategy & Governance
    • Cloud & Infrastructure
    • Data & AI
    • Security & Risk
    • Software & Development
    • Digitale werkplek
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Home » Digitale werkplek

Logitech ziet groeikansen in zakelijke markt

17 februari 2010 - 14:40ActueelDigitale werkplekLogitech

Logitech, leverancier van diverse randapparatuur, ziet groeikansen in de zakelijke markt. De laatste tijd zijn er meer producten beschikbaar die door resellers in de zakelijke markt kunnen worden verkocht.

Rogier Volmer, directeur van Logitech Benelux, zegt dat Logitech ten eerste een oplossing voor videoconferencing in huis heeft, sinds het LifeSize heeft overgenomen. Deze wordt gedistribueerd door GO Telecom. "Voor nog geen 2000 euro en een HD-televisie heeft een klant een goede videoconferencing oplossing in huis die maar een laag MB aan streaming gebruikt."

Volmer ziet verder groei in de audio video (av) producten, zoals koptelefoons en de afstandbediening Logitech Harmony. Hiermee kunnen diverse apparaten worden aangestuurd. Volgens Volmer heeft Logitech met Harmony ruim tachtig procent marktaandeel. Hij baseert zich op cijfers van het GfK.

Een ander av-systeem is ook in trek bij gebruikers: de Squeezebox, een netwerkmuzieksysteem waarmee een gebruiker in elke ruimte kan luisteren naar digitale muziek. Verder is de Logitech Unifying receiver, een ontvanger die de gebruiker inplugt in een usb-poort van een notebook, interessant voor zakelijke gebruikers. Hiermee kunnen tot zes draadloze apparaten op een notebook worden aangesloten. Deze is geschikt voor de mobiele werker die zijn notebook op verschillende locaties gebruikt met verschillende toetsenborden en muizen. De receiver zorgt dat overal alles verbonden wordt.

Ook de Logitech Darkfield Laser Tracking muizen zijn volgens volgens Volmer interessant voor de zakelijke markt."Deze muizen zijn ideaal voor glazen tafels en bureaus die steeds vaker in kantoren te vinden zijn. De muizen werken vrijwel op alle oppervlakken, zoals een glazen ondergrond en een glanzend oppervlak."

Volmer zegt dat Logitech nu met een select aantal distributeurs samenwerkt waar resellers kunnen inkopen en voor vragen terecht kunnen. Dat zijn Tech Data, Ingram Micro, Copaco en Triade. Logitech werkt verder nauw samen met partners die veel business voor de leverancier doen, zoals Misco, Dixons, Mediamarkt en Scholten Awater.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Digitalisering die zorg versterkt

    Hoe is de zorg voorbereid op de toekomst, met een hoofdrol voor cloud en connectiviteit?

    Computable.nl

    Hybride vergaderen herzien

    Wat moderne werkplekken vragen van meeting- en samenwerkingsomgevingen

    Computable.nl

    Toekomst van IT-talent. Een nieuw tijdperk

    Wat vraagt veranderende technologie van IT-talent? De route van skills naar succes.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Digitale werkplek

    Kort: Rijk neemt Eset in de arm, actie Extinction Rebellion tegen datacenter Microsoft (en meer)

    Digitale werkplek

    Grote inhuurcontracten domineren sourcingmarkt tweede kwartaal

    DeepL
    Software & Development

    Taal­bar­ri­è­res kosten bedrijven omzet, ai-vertaaltool biedt verlichting

    Digital Workplace

    Apple sleept OpenAI voor de rechter

    Microsoft 365

    Kort: Salesforce-project GGN faliekant mislukt (en meer) 

    Multi-Cloud

    Belastingdienst stopt uitrol Microsoft 365 in de publieke cloud

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten
    • Blogwire

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs