Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

Logitech ziet groeikansen in zakelijke markt

17 februari 2010 - 14:40ActueelWerkplek & BeheerLogitech

Logitech, leverancier van diverse randapparatuur, ziet groeikansen in de zakelijke markt. De laatste tijd zijn er meer producten beschikbaar die door resellers in de zakelijke markt kunnen worden verkocht.

Rogier Volmer, directeur van Logitech Benelux, zegt dat Logitech ten eerste een oplossing voor videoconferencing in huis heeft, sinds het LifeSize heeft overgenomen. Deze wordt gedistribueerd door GO Telecom. "Voor nog geen 2000 euro en een HD-televisie heeft een klant een goede videoconferencing oplossing in huis die maar een laag MB aan streaming gebruikt."

Volmer ziet verder groei in de audio video (av) producten, zoals koptelefoons en de afstandbediening Logitech Harmony. Hiermee kunnen diverse apparaten worden aangestuurd. Volgens Volmer heeft Logitech met Harmony ruim tachtig procent marktaandeel. Hij baseert zich op cijfers van het GfK.

Een ander av-systeem is ook in trek bij gebruikers: de Squeezebox, een netwerkmuzieksysteem waarmee een gebruiker in elke ruimte kan luisteren naar digitale muziek. Verder is de Logitech Unifying receiver, een ontvanger die de gebruiker inplugt in een usb-poort van een notebook, interessant voor zakelijke gebruikers. Hiermee kunnen tot zes draadloze apparaten op een notebook worden aangesloten. Deze is geschikt voor de mobiele werker die zijn notebook op verschillende locaties gebruikt met verschillende toetsenborden en muizen. De receiver zorgt dat overal alles verbonden wordt.

Ook de Logitech Darkfield Laser Tracking muizen zijn volgens volgens Volmer interessant voor de zakelijke markt."Deze muizen zijn ideaal voor glazen tafels en bureaus die steeds vaker in kantoren te vinden zijn. De muizen werken vrijwel op alle oppervlakken, zoals een glazen ondergrond en een glanzend oppervlak."

Volmer zegt dat Logitech nu met een select aantal distributeurs samenwerkt waar resellers kunnen inkopen en voor vragen terecht kunnen. Dat zijn Tech Data, Ingram Micro, Copaco en Triade. Logitech werkt verder nauw samen met partners die veel business voor de leverancier doen, zoals Misco, Dixons, Mediamarkt en Scholten Awater.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Beveiliging begint bij de Server

    Waarom lifecycle-denken cruciaal is voor IT-security

    Computable.nl

    Staat van Digitale Connectiviteit binnen de Bouw- en Installatiebranche 2025

    Digitale connectiviteit is de kern van veel processen in de bouw en volgens insiders van strategisch belang voor de toekomst van de sector. Waar sta jij?

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Meer lezen

    knop op toetsenbord met rolstoelsymbool
    ActueelOverheid

    Einde aan wildgroei van overheidswebsites

    AchtergrondCloud & Infrastructuur

    Overname E-Storage is voor PQR strategische zet in bescherming klantdata

    AchtergrondWerkplek & Beheer

    HP en de rode lijn van Fantasia naar The Future of Work

    AchtergrondWerkplek & Beheer

    Pax8 schudt met cloud-marktplaats de distributiewereld op

    OpinieSecurity & Awareness

    Wanneer elke seconde telt: voorbereid zijn op een cyberincident

    OpinieWerkplek & Beheer

    Werkapparatuur: top 5 ergernissen (en hoe ze te voorkomen)

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialInnovatie & Transformatie

    Ontdek de toekomst van IT-support en m...

    Op 16 september 2025 vindt in de Jaarbeurs in Utrecht een gloednieuw event plaats dat volledig is gericht op IT-professionals:...

    Meer persberichten

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs