Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

Kerio Connect 7 groupware server voor organisaties met meerdere vestigingen

10 februari 2010 - 14:563 minuten leestijdActueelInnovatie & TransformatieKerio

Met de introductie van Kerio Connect 7, de opvolger van Kerio MailServer, beschikken middelgrote organisaties met meerdere vestigingen nu over een krachtige messaging server waarmee zij standalone servers kunnen koppelen in één enkel gedistribueerd domein.

Een enkelvoudig gedistribueerd domein is vooral gunstig voor organisaties met verschillende fysieke locaties. Bedrijven installeren vaak aparte messaging servers in de diverse geografisch verspreide vestigingen, vanwege performance, beveiliging of regelgeving. Hiermee verliezen ze doorgaans ook de voordelen van het hebben van een enkelvoudige server. Met name de samenwerking tussen collega’s wordt moeilijker. Zo ontbreekt vaak de mogelijkheid om de beschikbaarheid en aanwezigheid van collega’s in andere kantoren te zien.

Kerio 7 stelt bedrijven in staat hun Kerio Connect-servers samen te voegen tot één, geografisch verspreid cluster met servers die ‘bewust’ zijn van elkaars gebruikersgroepen. Alle gebruikers hebben zicht op de beschikbaarheid en aanwezigheid van individuele gebruikers, op gedeelde faciliteiten zoals conferentiezalen en kunnen contacten delen in adreslijsten.

Het beheer van gedistribueerde domeinen is een integraal onderdeel van de nieuwe webgebaseerde Administration Console, waarmee Kerio Connect 7 volledig op afstand vanuit elke moderne browser kan worden beheerd.

Mobiliteit
"Met de komst van Kerio Connect is deze Exchange-vervanger nog beter in staat te communiceren en samen te werken", zegt Alex Bik, CTO van BIT BV, distributeur van Kerio-software in de Benelux. "Zo kan Kerio Connect nu ook synchroniseren met HTC Hero, Motorola Droid, Google Nexus  One en Palm Pre. Dit maakt het mogelijk om e-mailberichten, taken, contacten en kalenders te synchroniseren. Ook is het zo dat de nieuwe gedistribueerde domeinfunctie onze klanten nu in staat stelt het beheer van een server op elke locatie te delegeren naar die locatie, terwijl alles toch onder hetzelfde domein draait."

Directe synchronisatiefunctie voor Apple Address Book
Kerio blijft zich inzetten voor het toepassen van open standaarden in messaging, interne samenwerking en communicatie. Zo biedt Kerio Connect 7 een nieuw open source-protocol voor CardDAV adresboeksynchronisatie.

"CardDAV is voor adresboeken wat CalDAV is voor agenda’s – een eenvoudige manier om contacten te synchroniseren tussen de verschillende applicaties, servers, laptops en telefoons die je gebruikt voor werk of privé", zegt Dusan Vitek, Vice President Worldwide Marketing bij Kerio Technologies Inc. "Het toenemende gebruik van smartphones in de zakelijke en consumentenmarkt verhoogt de verwachtingen die gebruikers hebben over de interoperabiliteit van al deze apparaten."

Apple Address Book, een CardDAV-compatibele client in Mac OS X Snow Leopard, synchroniseert nu rechtstreeks contacten met Kerio Connect 7. Een configuratietool in Kerio WebMail helpt gebruikers hun adresboek in een paar klikken in te richten.

Beschikbaarheid en prijzen
Kerio Connect 7 is nu beschikbaar via Kerio partners wereldwijd. De instapprijs is 315 euro voor 5 gebruikers. Kerio Connect 7 draait op Windows, Linux, Mac OS X, en is ook beschikbaar als een VMware Virtual Appliance en Parallels Virtual Appliance.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Digitale connectiviteit en cybersecurity in de logistiek

    Praktische paper over logistiek in een steeds digitalere wereld

    Computable.nl

    Innovatie in uitvoering: industrieel bouwen

    Wees voorbereid op de bouwplaats van de toekomst.

    Computable.nl

    Agentic AI in actie

    De stappen van automatiseren naar écht autonoom werken. Welke toepassingen zijn succesvol?

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Security & Awareness

    NIS2: Europese richtlijn maakt cyberse...

    De Europese NIS2-richtlijn zet cybersecurity definitief op de strategische agenda. Organisaties in vitale sectoren krijgen te maken met strengere eisen...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Innovatie & Transformatie

    Digitale sector steunt Wennink: knelpunten dringend oplossen

    Innovatie & Transformatie

    Rapport Wennink pleit voor veel ai, fotonica en halfgeleiders

    Innovatie & Transformatie

    Kort: IBM signaleert groei quantumcomputing, Microsoft forceert doorbraak in kankerstudies (en meer)

    Innovatie & Transformatie

    Stop niet bij taalmodel (maar breng je enterprise-ai naar volgende fase)

    Innovatie & Transformatie

    Spoelstra Spreekt: Het beste lijstje van 2025

    Innovatie & Transformatie

    SandGrain krijgt 13,5 miljoen voor iot-beveiliging met hardware

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs