Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

Inter Access lanceert EIM Competence Center voor Business Intelligence en Enterprise Content Management

29 januari 2010 - 10:50ActueelWerkplek & BeheerSLTN

ICT-dienstverlener Inter Access bundelt al zijn kennis op het gebied van Enterprise Content Management (ECM), Business Intelligence (BI) en Data Quality. Het bedrijf heeft met het oog daarop het Enterprise Information Management (EIM) Competence Center opgericht.

Volgens Inter Access groeien de klanten van het bedrijf de komende vijf jaar toe naar een situatie waarin ze een zogenaamd Enterprise 2.0-informatielandschap nodig hebben. Dit landschap vormt het fundament van Het Nieuwe Werken, waarbij medewerkers altijd en overal toegang hebben tot voor hen relevante bedrijfsinformatie. Zij kunnen deze informatie los van tijd, plaats of apparaat delen, bewerken en presenteren. Deze ontwikkeling wordt bevestigd door analisten als Gartner.

Om Het Nieuwe Werken mogelijk te maken, is het nodig de bestaande verzuiling in diverse technologieën rondom ECM en BI te doorbreken en de kennis naar een overkoepelend niveau te brengen. Met het EIM Competence Center van Inter Access gebeurt dit voor de aanwezige kennis op de verschillende BI- en ECM-platformen. Inter Access beschikt over uitgebreide kennis op deze gebieden rond oplossingen van diverse grote softwareleveranciers, waaronder IBM, SAP, Microsoft, Oracle, Kofax en Informatica. Daarnaast is er ook expertise opgebouwd op het gebied van open source-software (Alfresco en Pentaho).

"We hebben vandaag een sterke positie in de markt op veel deelgebieden van business intelligence en content management, maar dat is niet langer genoeg", zegt Han Dieperink, lid hoofddirectie van Inter Access. "Het Nieuwe Werken vraagt om integratie van al die gebieden en met dit unieke EIM Competence Center zijn we daar klaar voor."

 

Meer over

Softwarebeheer

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Beveiliging begint bij de Server

    Is serverhardware de blinde vlek in het securitybeleid? Waarom lifecycle-denken cruciaal is voor IT-security

    Computable.nl

    Staat Digitale Connectiviteit Bouw- en Installatiebranche

    Connectiviteit is de kern van veel processen en van strategisch belang voor de toekomst. Waar sta jij?

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Freelancer
    AchtergrondCarrière

    Zzp’er in de it flirt met dienstverband

    AchtergrondCloud & Infrastructuur

    Your.Cloud bouwt aan Europees msp-collectief

    ActueelWerkplek & Beheer

    Microsoft schaft volumekortingen af

    ActueelCarrière

    Forse krimp ict-detachering tweede kwartaal

    ActueelCarrière

    Thomas Blankvoort nieuwe directeur Pink Elephant Nederland  

    ActueelOverheid

    Fujitsu it-partner lekke kantoorautomatisering OM

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • – Phishing
    • – Ransomware

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs