Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief
Onderstaande bijdrage is van een externe partij. De redactie is niet verantwoordelijk voor de geboden informatie.

Relined verhuist naar nieuw pand om verdere groei te kunnen realiseren

29 oktober 2020Cloud & Infrastructuur

Relined Fiber Network huist per 1 november 2020 op een nieuw adres in Vianen. De Dark Fiber leverancier is in de afgelopen jaren uit zijn jas gegroeid en zet met deze verhuizing de volgende stap in zijn groeiambitie.

De overstap naar een groter kantoor ligt in lijn met de ambities van Relined. “Relined is een organisatie die zich wil blijven ontwikkelen. Deze stap doet recht aan de huidige en toekomstige ambities van Relined. Om groei te kunnen blijven realiseren, hebben we onder andere extra vierkante meters nodig. Op deze manier kunnen we onze relaties optimaal blijven bedienen” – Kristel Landa, Managing Director Relined Fiber Network.

De timing van de verhuizing is tweeledig. Enerzijds past het bij Relined’s ambitie om te groeien. Anderzijds is het om meer ruimte te creëren in tijden van corona. Relined wil een veilige werkplek voor zijn medewerkers. Eén waar meer mensen tegelijk aanwezig kunnen zijn, maar waar wél zonder enige moeite de 1,5 meter afstand – en alle andere richtlijnen – gewaarborgd kunnen blijven. Dit wordt uiteraard pas in werking gesteld als het RIVM aangeeft dat op kantoor werken weer mogelijk is. Op dit moment is thuiswerken de norm bij Relined.

Relined is en blijft gevestigd op een gunstig gelegen locatie aan de Clarissenhof in Vianen, eenvoudig te bereiken vanaf de A2. Het nieuwe pand bevindt zich namelijk letterlijk op een steenworp afstand van het oude: het staat ertegenover.

Over Relined Fiber Network

Relined is al meer dan 16 jaar leverancier van Dark Fiber in Noordwest Europa. De organisatie is in 2003 opgericht om de onbenutte capaciteit van ProRail en TenneT te vermarkten, later is het netwerk uitgebreid met een metronetwerk in Amsterdam en in 2017 met het netwerk van BT. Daarnaast is Relined sinds 2017 met een landelijk netwerk in Duitsland actief, inclusief een metronetwerk in Frankfurt én levert het sinds 2019 Dark Fiber verbindingen via een zeekabel van Nederland naar Denemarken.

De organisatie heeft in de afgelopen 17 jaar een mooie groei doorgemaakt en beschikt inmiddels over meer dan 30.000 kilometer aan netwerk. Maar Relined heeft grote ambities en wil zijn dienstverlening blijven optimaliseren. De organisatie zal dan ook continu in beweging blijven.

Meer informatie over Relined vindt u hier: www.relined.eu.

Nieuwe adresgegevens

Relined B.V.

Clarissenhof 5 D

4133 AB Vianen

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Kies de juiste virtualisatie-aanpak

    Vergelijk drie krachtige open source-oplossingen: Proxmox, Kubernetes en OpenStack

    Computable.nl

    Beveiliging begint bij de Server

    Is serverhardware de blinde vlek in het securitybeleid? Waarom lifecycle-denken cruciaal is voor IT-security

    Computable.nl

    Bouw de AI-organisatie niet op los zand

    Wat is de afweging tussen zelf bouwen of het benutten van cloud?

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialData & AI

    AI in softwaretesten: tussen belofte e...

    De opkomst van kunstmatige intelligentie (AI) wekte hoge verwachtingen in de wereld van softwaretesten. Zelflerende testsuites, automatisch gegenereerde testgevallen en...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    AchtergrondSecurity & Awareness

    Twee dagen volle bak met prominente ot-rol

    ActueelCloud & Infrastructuur

    Navo moderniseert it-infrastructuur met Oracle en Thales

    Luchtfoto van het datacenter-complex van Microsoft in Middenmeer.
    ActueelData & AI

    Microsoft breidt datacenter in Wieringermeer fors uit

    ActueelData & AI

    Amsterdams-Russische Nebius ‘hofleverancier’ van Microsoft

    OpinieInnovatie & Transformatie

    ASMI, de stille kracht achter chip van morgen

    Groei
    ActueelInnovatie & Transformatie

    ING: it-dienstensector groeit licht harder dan economie

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs