Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • IT Strategy & Governance
    • Cloud & Infrastructure
    • Data & AI
    • Security & Risk
    • Software & Development
    • Digitale werkplek
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Home » Digitale werkplek

Sony Benelux optimistisch over 2008

31 maart 2008 - 09:10ActueelDigitale werkplekSony Mobile
Google logo initiaal icoon
Computable toevoegen als voorkeursbron

Sony Benelux is optimistisch over de groeicijfers in 2008. Het bedrijf verwacht een groeiende vraag naar High Definition (HD) design producten, zoals laptops, projectoren, camera apparatuur, televisies en blu-ray apparatuur.

Dit zegt Dennis Hardholt, marketing directeur van Sony Benelux. Hij vertelt: "De retailmarkt groeit. De economie doet het nog steeds goed in Nederland, dan zie dat de vraag naar elektronische producten toeneemt. In 2007 steeg de Nederlandse consumenten elektronicamarkt met 10 procent. Door de prijserosie steeg de waarde van de markt met 8,9 procent. De verwachting voor 2008 is ook goed. De markt stijgt dan 5 procent in waarde en 6 procent in het aantal verkochte goederen."

Sony verwacht een flinke vraag naar LCD producten. Deze stijgt in 2008 met 8 procent in waarde en 10 procent in aantal verkochte eenheden. Met name de vraag naar High Definition(HD)producten zorgen voor groei. Zo worden de sportevenementen Euro 2008 in Oostenrijk/Zwitserland en de Olympische Spelen in Peking in HD uitgezonden. Verder verwacht Sony een sterke vraag naar de blu-ray producten, nu dat de standaard is geworden als opvolger van de dvd. Hardholt: "We zijn blij dat de standaarden oorlog voorbij is, want dat is vooral slecht voor de consument."

Sony verwacht ver een vraag naar HD Vaio notebooks (die met blu-ray zijn uitgerust), gaming, digitale fotoapparatuur en Bravia lcd televisies. Daarin zegt Sony Samsung te zijn gepasseerd als lcd tv maker. "Nederland is een voorloper in de adoptie van Full HD TV", aldus Hardholt. "Voor 2008 verwachten we een groei van 25 procent, we zullen in totaal 420.000 Full HD TV toestellen verkopen. "

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Hoe blijft jouw cloud bereikbaar en beheers je risico’s?

    Cloudcontinuïteit in de praktijk. Ontdek hoe je digitale continuïteit beter organiseert en risico’s beperkt.

    Computable.nl

    Eén beveiligingsstrategie voor mens, device en netwerk

    Een gids met inzicht in hoe gebruiker, apparaat en verbinding samen de beveiliging bepalen. Endpoint en gebruiker veilig verbonden.

    Computable.nl

    Digitalisering die zorg versterkt

    Hoe is de zorg voorbereid op de toekomst, met een hoofdrol voor cloud en connectiviteit?

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Outsourcing

    Proximus NXT beheert it provincie Noord-Holland

    Cloud & Infrastructure

    Apple-veiling levert zo’n 9.000 euro op

    Cloud & Infrastructure

    Pc-markt in mineur door tekorten aan geheugenchips

    Carrière

    Kort: Ad Nederlof deelt ondernemerslessen, security-incident bij Ahold Delhaize (en meer)

    IT Strategy & Governance

    Gekaapte landex­ten­sies tonen hoe kwetsbaar dns blijft

    Cloud & Infrastructure

    Private equity OEP stapt in bij technologiedistributeur Nexora

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten
    • Persberichten bekijken
    • Blogwire

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs