Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

KidsKonnect neemt Social Schools over

Onderwijs
21 juli 2021 - 09:48ActueelCloud & InfrastructuurFlexkidsKidsKonnect
Alfred Monterie
Alfred Monterie

KidsKonnect heeft Social Schools, een digitaal platform voor communicatie en samenwerking op basisscholen overgenomen. Met deze acquisitie verbreedt KidsKonnect uit Kampen dat ook het Haarlemse Flexkids omvat, zijn aanbod van it-dienstverlening voor het basisonderwijs.

Social Schools uit Leiden maakt software die communicatie en samenwerking tussen school, ouders en kind in het basisonderwijs bevordert. Binnen het softwarenetwerk van dit bedrijf wordt het volledige leerproces gefaciliteerd.

Investeerder BB Capital, het bedrijf van onderneemster Susan van Koeveringe, maakt de transactie mogelijk. BB Capital heeft meerdere belangen op gebied van kinderopvangsofware en software voor oudercommunicatie. Ook HHBrainware behoort tot de portefeuille.

Over de transactie worden geen financiële details bekend gemaakt. Wel is bekend dat de Social Schools-acquisitie een miljoenentransactie betreft. Naast autonome groeiambities in binnen en buitenland kijkt KidsKonnect naar nieuwe potentiële transacties.

Driehoek

Kinderopvang en onderwijs werken steeds intensiever samen. Een goede overdracht van informatie en een uniforme manier van communiceren met ouders is hierbij essentieel. Kinderen zijn gebaat bij deze samenwerking. Digitale systemen mogen hierbij geen belemmering vormen, maar kunnen de interactie en uitwisseling van informatie juist stimuleren.

Michiel Cornelissen, algemeen directeur van KidsKonnect: ‘Het is eigenlijk raar om voor elke vorm van onderwijs of opvang te switchen naar een andere app of softwarepakket. Door de integratie van Social Schools met onze andere software-oplossingen, zijn we steeds beter in staat om kinderen in de levensfases van nul tot twaalf jaar te begeleiden. Op het kinderdagverblijf, in de buitenschoolse opvang en nu dus ook op de basisschool. Zo hebben ouders maximale zeggenschap en inzicht in de doorlopende ontwikkellijn van hun kind. Tegelijkertijd maken we het werk voor het personeel makkelijker.’

Social Schools ziet het faciliteren van laagdrempelige samenwerking in de driehoek kind, school, ouder(s) als één van de belangrijkste pijlers: het presteren van een kind is een gezamenlijke verantwoordelijkheid. Deze doelstelling sluit goed aan de bij de missie van KidsKonnect om de branche te voorzien van goede software die werk uit handen neemt, zodat er meer tijd overblijft voor waar het echt om gaat: de kinderen. Het team van Social Schools blijft actief betrokken bij het succes van het platform, dat verder gaat onder de vlag van KidsKonnect.

KidsKonnect  heeft zich gespecialiseerd in software voor ondersteunende processen en communicatie op kinderdagverblijven en scholen.

Meer over

DienstenOvername

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Videobeveiliging naar de cloud

    Ontwikkelingen in videobeveiliging en cloud-gebaseerde securityplatformen

    Computable.nl

    Route naar digitale autonomie en soevereiniteit

    Van A(merikaans) naar Beter. Complexiteit zit niet in de nieuwe locatie, maar de weg er naar toe.

    Computable.nl

    Comeback? Private Cloud heroverwogen.

    Waarom regie, security en controle opnieuw centraal staan

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Awards-nominaties

    Pijl naar rechts icoon

    Check Point

    Nadia van Beelen (Sales Associate, Check Point Technologies)
    Pijl naar rechts icoon

    ForceFusion

    Amber Quist (Cyber security specialist, ForceFusion)
    Pijl naar rechts icoon

    Hyperfox

    Vereenvoudiging besteloroces bij Duplast, specialist in voedselverpakkingen (Duplast en Hyperfox)
    Pijl naar rechts icoon

    Prodek Solutions BV

    Compleet pakket voor digitale aansturing duurzame energie bij Odura (Odura en Prodek Solutions)
    Pijl naar rechts icoon

    Norday

    Hyper-gepersonaliseerde cultuurpodcasts die nieuwe bezoekers vaker laten terugkomen via Wondercast (Norday en het Rotterdams Philharmonisch Orkest)
    Alle inzendingen
    Pijl naar rechts icoon

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Data & AI

    Blockchain in software: een nieuwe gen...

    Terwijl Nederland en Europa zich steeds luider afvragen hoe lang we nog afhankelijk kunnen blijven van Amerikaanse cloudreuzen, eisen wetgevingen zoals NIS2 en DORA onomstotelijke data-integriteit en sluitende audit-trails.

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Kind met tablet
    Innovatie & Transformatie

    Automatiseerders kinderopvang gaan fuseren

    Innovatie & Transformatie

    BB Capital verkoopt Kidskonnect door aan Five Arrows

    Computable.nl
    Software & Development

    KidsKonnect koopt branchegenoot Rosa

    Software & Development

    KidsKonnect breidt uit naar België met overname Deona

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten
    • Blogwire

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs