Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

CDG en Ardence tekenen distributieovereenkomst

29 september 2006 - 17:37ActueelGovernance & PrivacyArdenceCDG
Redactie Channelweb
Redactie Channelweb

Ardence, leverancier van software omgevingen voor de on-demand wereld, heeft vandaag bekend gemaakt dat CDG Europe de officiële distributeur is geworden voor de Ardence Software-Streaming platformproducten in de Benelux, Zweden, Finland en de Baltische staten.

CDG zal Ardence in de markt zetten volgens het distributiemodel, zoals we die kennen in Europa. CDG zal de producten via haar partners en nieuwe resellers in de markt zetten. CDG heeft de distributierechten voor de volgende landen: Nederland, België, Luxemburg, Estland, Litouwen, Letland, Zweden en Finland. Naast het leveren van producten zal CDG ook de officiële trainingen verzorgen via haar education centre.

Het Ardence Software-Streaming platform zorgt voor het on-demand leveren (streaming) van een Operating Systeem vanuit een centrale omgeving. Ardence software levert zowel vele economische- als beheervoordelen voor een desktop door het Operating Software vanuit een centrale locatie aan gebruikers uit te leveren. Ardence wordt op dit moment al door bijna 3000 klanten in 45 landen gebruikt.

Mark Yohai, Ardence VP, Global Distributie en Partnerships, zegt: “De kennis van CDG van de virtualisatie markt en de steaming technologie is doorslaggevend geweest om te kiezen voor CDG. De expertise van CDG om een kanaal op te bouwen is ook zeer belangrijk voor Ardence. Het is daardoor mogelijk om de oplossingen van Ardence snel onder de aandacht te brengen bij de partners en resellers in het kanaal zowel in de Benelux en de Baltische landen als in Zweden en Finland. Door gebruik te maken van het education centre van CDG Europe zorgen we ervoor dat de toekomstige Ardence partners goed getraind worden.”

Peter Hoekstra, Directeur van CDG Europe zegt: “Sinds een aantal jaren is CDG zeer actief op de streaming en virtualisatie markt. We hebben al een kanaal opgebouwd in deze markt en onze partners verwachten van CDG dat wij steeds verder zoeken naar nieuwe oplossingen in deze markt. Met Ardence hebben we weer een nieuw innovatief product gevonden. Het wordt nu mogelijk om straks een OS te streamen naar een desktop wanneer een gebruiker hierom vraagt. Binnenkort komt Microsoft met Vista uit. Organisaties zijn nu al aan het nadenken over de uitrol hiervan. Ardence maakt het mogelijk om Vista te streamen vanuit een centrale plek zonder dat het fysiek geïnstalleerd wordt. Dit biedt vele voordelen voor organisaties.”

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Digitale connectiviteit en cybersecurity in de logistiek

    Praktische paper over logistiek in een steeds digitalere wereld

    Computable.nl

    GenAI: Veiligheidsrisico of wapen tegen dreiging?

    Wat AI betekent voor jouw securityaanpak? Alles over de risico’s en strategieën om GenAI verantwoord in te zetten.

    Computable.nl

    Bouw de AI-organisatie niet op los zand

    Wat is de afweging tussen zelf bouwen of het benutten van cloud?

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Security & Awareness

    NIS2: Europese richtlijn maakt cyberse...

    De Europese NIS2-richtlijn zet cybersecurity definitief op de strategische agenda. Organisaties in vitale sectoren krijgen te maken met strengere eisen...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Werkplek & Beheer

    Belastingdienst zet door met Microsoft365: ‘geen Europees alternatief beschikbaar’

    soevereine cloud
    Cloud & Infrastructuur

    Ook Zwitserland wil soevereine cloud

    Cloud & Infrastructuur

    Spoelstra Spreekt: Alarm

    Governance & Privacy

    Logius: DigiD is en blijft Nederlands

    soevereine cloud
    Cloud & Infrastructuur

    Kort: Navo in zee met Google, 1 miljard voor TCS (en meer)

    omnibusvoorstel privacy
    Governance & Privacy

    AP: gevolgen Omnibusvoorstel niet goed onderzocht door EC

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs