Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

JMS komt met nieuwe module

23 november 2007 - 10:18ActueelWerkplek & Beheer

De ETX-NR667 combineert een Intel Core2 Duo processor met de Intel Mobile 945GM Express chipset. Deze combinatie biedt de beste performance per watt in een COM (Computer-On-Module), die beschikbaar is in de huidige markt.

De ETX-NR667 is gebaseerd op de laatste ETX 3.02 norm, waardoor het mogelijk is om  2 SATA poorten aan de module toe te voegen met behoud van compatibiliteit met eerdere ETX versies. In principe betekent dit dat elke dragerkaart  in productie en gebaseerd op eerdere ETX versies, niet opnieuw ontworpen hoeft te worden om de ETX-NR667 en de SATA poorten te gebruiken.

Het ETX COM concept met eenvoudig verkrijgbare kernmodulen in combinatie met klantgerichte dragerkaarten vermindert aanzienlijk de productontwikkelingstijd en de "time to market". Doordat de COM reeds alle belangrijke functies bezit, kunnen systeemontwikkelaars en hardwarefabrikanten hun aandacht geheel richten op hun kerncompetentie en de unieke kwaliteiten van hun producten. De ETX vormfactor is marktconform geprijsd gebaseerd op OEM projecten met productiekwantiteiten van 500 tot 50.000 stuks.

De module heeft één SODIMM slot dat plaats biedt aan maximum 2 GB  DDR2 geheugen. Grafisch biedt de module single-channel of dual-channel 24-bit LVDS, analoge CRT en TV-out (SDTV and HDTV).

De module beschikt verder over een Intel® based 10/100Base-T Ethernet poort, één PATA EIDE controller, één dual-poort SATA controller, vier USB v2.0 poorten, twee seriële poorten, één parallelle poort (SPP/ECP/EPP) gedeeld met  FDD, één PS/2 keyboard/muis interface, één AC’97 audio interface en power management.
De ETX-NR667 ondersteunt  PCI en legacy ISA en heeft diverse ingebouwde eigenschappen zoals een Watchdog timer, RS-232 console redirection en een CMOS EEPROM back-up voor de instellingen in de BIOS.

De nieuwe ETX-NR667 is geschikt voor uiteenlopende toepassingen, zoals medische -, spel – instrumentatie -, point-of-sale -, mobil computing – en transport toepassingen.
De CPU van de  ETX-NR667′ is bruikbaar voor een ULV Intel Celeron  tot een Intel Core2 Duo. Hierdoor kan deze ingezet worden bij toepassingen met een gemiddelde performance maar met een erg laag stroomverbruik  en bij toepassingen waar hoge snelheid én een hoge kwalitatieve grafische weergave vereist zijn.

De ETX-NR667 wordt momenteel uitgetest in kleine aantallen. De ETX-NR667 komt in december beschikbaar.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Digitalisering die zorg versterkt

    Hoe is de zorg voorbereid op de toekomst, met een hoofdrol voor cloud en connectiviteit?

    Computable.nl

    Hybride vergaderen herzien

    Wat moderne werkplekken vragen van meeting- en samenwerkingsomgevingen

    Computable.nl

    Toekomst van IT-talent. Een nieuw tijdperk

    Wat vraagt veranderende technologie van IT-talent? De route van skills naar succes.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Awards-nominaties

    Pijl naar rechts icoon

    Check Point

    Nadia van Beelen (Sales Associate, Check Point Technologies)
    Pijl naar rechts icoon

    ForceFusion

    Amber Quist (Cyber security specialist, ForceFusion)
    Pijl naar rechts icoon

    Hyperfox

    Vereenvoudiging bestelproces bij Duplast, specialist in voedselverpakkingen (Duplast en Hyperfox)
    Pijl naar rechts icoon

    Prodek Solutions BV

    Compleet pakket voor digitale aansturing duurzame energie bij Odura (Odura en Prodek Solutions)
    Pijl naar rechts icoon

    Norday

    Hyper-gepersonaliseerde cultuurpodcasts die nieuwe bezoekers vaker laten terugkomen via Wondercast (Norday en het Rotterdams Philharmonisch Orkest)
    Alle inzendingen
    Pijl naar rechts icoon

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Cloud & Infrastructuur

    Yielder bouwt aan de volgende fase: pe...

    Yielder ondersteunt organisaties over de volle breedte van hun digitale omgeving. Van werkplek en connectiviteit tot cloud en security. De organisatie heeft een vijftiental regionale specialisten samen in één groep...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Overheid

    Fiscus spoort startende it-ondernemer aan administratie te digitaliseren

    Cloud & Infrastructuur

    Bundeswehr gunt aan Prowise, Alphen aan den Rijn selecteert DSC

    Cloud & Infrastructuur

    Mecklenburg-Vor­pom­mern­ kiest voor Nextcloud  

    Werkplek & Beheer

    PQR haalt standaard werkplek mkb binnen met overname Interforce

    Data & AI

    Ai-gebruik groeit sneller dan waarde, sturing bij organisaties blijft achter

    Cloud & Infrastructuur

    Nextcloud Summit bewijst dat migratie naar soevereine cloud volop plaatsvindt

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten
    • Blogwire

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs