Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

Avocent benoemt Hautsch tot marketingdirecteur EMEA

19 november 2007 - 09:36ActueelCarrièreAvocent
Redactie Channelweb
Redactie Channelweb

Avocent Corporation, leverancier van beheeroplossingen voor ict en datacenters, benoemt Dominique Hautsch tot marketingdirecteur EMEA.

Hautsch heeft meer dan twintig jaar ervaring in het it-vak en was voorheen werkzaam in kanaalmarketingfuncties bij Novell en Netscape. Ook was Hautsch voor Veritas software directeur marketing Zuid-Europa en verhuisde hij vervolgens naar Californië om de corporate merk- en advertentiestrategie van dit bedrijf vorm te geven. Hautsch is vanuit een consultancyfunctie bij Alcatal-Lucent bij Avocent terechtgekomen. Bij Alcatel-Lucent werkte hij op de wereldwijde kanaalmarketingafdeling voor de enterprise-divisie.

"De vaardigheden van Hautsch versterken het marketingteam van Avocent aanzienlijk", zegt Steve Russ, vicepresident marketingprogramma’s van Avocent. "Doordat onze sales via het kanaal plaatsvindt, is de manier waarop we communiceren met ons netwerk van var’s en distributeurs de kern van ons succes. Hautsch zal met zijn ruime ervaring in de branche en zijn achtergrond in business development een grote bijdrage leveren aan onze positionering als marktleider."

Nederland groeimarkt
In zijn nieuwe functie is Hautsch verantwoordelijk voor een zevenkoppig team in de EMEA-regio. Hij zal zich vooral richten op de bestaande markten in Groot-Brittannië, Frankrijk en Duitsland. Maar ook de groeimarkten in Nederland, Italië, Spanje, Rusland en de Scandinavische landen hebben zijn aandacht.

"Ik ben verheugd aan de slag te mogen voor Avocent en dit bedrijf op de kaart te zetten in de EMEA-regio", zegt Hautsch. "In het bijzonder zie ik uit naar de samenwerking met de kanaalpartners. Dit om de loyaliteit en werving te kunnen vergroten en tegelijkertijd de propositie en boodschap van Avocent voor het voetlicht te brengen."

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Meer lezen

    Vrouwe Justitia
    ActueelCarrière

    Collectieve rechtszaak tegen Workday voor leeftijdsdiscriminatie door ai

    ActueelCarrière

    Kort: Ernst-Jan Stigter directeur Sopra Steria Nederland, nepmails namens de NCSC (en meer)

    ActueelCarrière

    Kort: Asus vangt bot bij rechter om thuiswerken, 145,5 miljoen EU-subsidie voor cyberbeveiliging (en meer)

    Rood stoplicht
    ActueelOverheid

    Geen nieuwe staatssecretaris voor Digitalisering

    ActueelCarrière

    Kort nieuws: Netcompany verhuist naar de Hofstad, meer omzet Besi, Fugaku snelste super (en meer)

    OpinieSecurity & Awareness

    Wanneer elke seconde telt: voorbereid zijn op een cyberincident

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialInnovatie & Transformatie

    Computable Insights

    Een ai-agent die klantvragen afhandelt. Dat is een van de nieuwste troeven van softwareproducent Salesforce, dat daarmee meesurft op de...

    Meer persberichten

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs