Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzending indienen
    • Inzendingen
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Allied Telesis introduceert laaggeprijsde Layer 3 Gigabit-switch

06 november 2007 - 07:29ActueelGovernance & PrivacyAllied Telesis International

Allied Telesis lanceert de AT-9424T. Dit is een nieuw instapmodel Layer 3 Gigabit Ethernet-switch met 24 poorten. De lage prijs maakt deze switch ideaal voor kleine bedrijven en onderwijsinstituten. Zij kunnen besparen doordat ze alleen die features aanschaffen, die ze op korte termijn nodig hebben. Zij kunnen dan later opwaarderen naar zwaardere modellen. De AT-9424T is onderdeel van de succesvolle 9400-switchserie en beschikt over 24 10/100/1000T Gigabit-poorten en vier SFP bays voor glasvezelconnectiviteit. Het is een one rack-unit die goed past in kleine omgevingen.

Doordat de AT-9424T is voorzien van veel componenten van de krachtiger switches van Allied Telesis, zijn de productiekosten laag, zonder concessies aan de prestaties. Als instapmodel biedt het nieuwe model basisfunctionaliteit zonder ongevraagde extra's als een redundante voeding, een geheugenslot of een stacking-module. De switch bevat echter wel dezelfde software en interface als andere modellen in de 9400-serie, evenals enkele belangrijke features. Zo biedt de AT-9424T verkeersprioriteitsstelling en andere Quality of Service- (QoS) en IGMP-mogelijkheden voor spraak- en videonetwerken. Met zijn standaardbeveiligingsfuncties biedt de switch ingebouwde bescherming tegen Denial of Service-aanvallen en is er gelaagde beveiliging op elke poort.

Hoewel sommige bedrijven vaak compleet uitgevoerde switches kiezen die kunnen meegroeien, laat onderzoek van Allied Telesis zien dat veel organisaties de voorkeur geven aan een instapmodel tegen lage kosten. Zij stappen dan later over op zwaardere modellen. Doordat Allied Telesis eigen productiefaciliteiten heeft, kan het hier flexibel op inspelen. Het resultaat is een betrouwbare switch met de juiste functionaliteit voor de doelgroep tegen een concurrerende prijs.

"Wij menen dat de AT-9424T op dit moment de meest kosteneffectieve Layer 3 Gigabit Ethernet-switch] op de markt is", zegt Melvyn Wray, Senior Vice-President Marketing EMEA van Allied Telesis. "Desondanks profiteren budgetbewuste bedrijven en organisaties met de features van deze switch van onze betrouwbaarheid en ons commitment aan kwaliteit."

Prijs en beschikbaarheid
De AT-9424T is eind oktober 2007 beschikbaar voor een adviesprijs van € 1.299.

Meer over

Netwerkbeheer

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Hoe raakt NIS2 ook jouw bedrijf?

    De nieuwe cyberregels voor het MKB in aantocht

    Computable.nl

    Cybersecurity rond logistiek

    Praktische paper over logistiek in een steeds digitalere wereld

    Computable.nl

    GenAI: Veiligheidsrisico of wapen tegen dreiging?

    Wat AI betekent voor jouw securityaanpak? Alles over de risico’s en strategieën om GenAI verantwoord in te zetten.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Governance & Privacy

    AI-Impactbarometer op rood: AP eist snelle actie kabinet

    Jacob Spoelstra
    Governance & Privacy

    Spoelstra Spreekt: Hunted

    Overheid

    Kathmann: Stoppen migratie naar Amerikaans omzetbelastingsysteem kan nog  

    Governance & Privacy

    Kort: Gemeenten boeken weinig winst in security, VGZ verlengt werkplekcontract met OGD (en meer)

    5 grootste ot incidenten
    Security & Awareness

    Deze 5 ot-incidenten hebben de security-wereld wakker geschud

    Overheid

    Digitale autonomie en de uitbesteding applicatiediensten omzetbelasting door de Staat

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs