Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

Cisco’s ScanSafe zoekt meer mkb-partners

08 januari 2010 - 14:36ActueelSecurity & AwarenessCiscoIronPortScanSafe

ScanSafe, leverancier van Software-as-a-Service (SaaS) webbeveiligingsoplossingen voor organisaties variërend van kleine tot wereldwijd opererende bedrijven, is op zoek naar meer partners die mkb-klanten willen bedienen voor de Nederlandse markt. ScanSafe is onlangs overgenomen door Cisco in het kader van Cisco’s ‘build, buy and partner’-strategie.

ScanSafe beveiligt bedrijven tegen malware, spyware en andere gevaren welke via het internet binnen kunnen komen. Jurgen Wagenaar, sales manager Benelux van ScanSafe (die eerder gewerkt heeft voor SaaS-aanbieders zoals Postini en MessageLabs en netwerkleverancier 3Com), zegt dat er uitsluitend via Tier-1 en Alliance partners wordt verkocht.

Tier 1 partners zijn onder andere AT&T, Google en Orange Business Systems, Alliance partners zijn OpenLine en Unit4Agresso. Wagenaar: "We staan sterk in de markt voor large enterprises. We hebben klanten zoals Akzo, Shell, Ikea en Walt Disney. Maar voor groei van ScanSafe in de MKB-SMB markt zoeken wij resellers die juist die markt kunnen bedienen.
Daar gaan wij op focussen, en willen wij graag mee samenwerken. Partners kunnen Scansafe niet alleen in combinatie met Cisco en Ironport aanbieden. ScanSafe kan makkelijk geintegreerd worden met bestaande proxies /edge devices waaronder BlueCoat, ISA en Checkpoint.’

Markt
Webbeveiliging is volgens Cisco een grote en groeiende markt waarvan wordt verwacht dat deze een omvang heeft van 2,3 miljard dollar in 2012. De overname van ScanSafe, voor een bedrag van 183 miljoen dollar, is een vervolg op de overname van IronPort door Cisco. Een overname van ScanSafe brengt de oplossingen van deze partij op het gebied van SaaS-webbeveiligingsdiensten samen met Cisco’s IronPort Web security appliance.

Scansafe heeft ook een aantal datacenters van waaruit Cisco cloud-security diensten gaat bieden. De overname moet voor 31 juli 2010 zijn afgerond. Scansafe neemt het op tegen partijen zoals Webroot en Cleanwise.

Meer over

Netwerkbeheer

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Agentic AI in actie

    De stappen van automatiseren naar écht autonoom werken. Welke toepassingen zijn succesvol?

    Computable.nl

    Kies de juiste virtualisatie-aanpak

    Vergelijk drie krachtige open source-oplossingen: Proxmox, Kubernetes en OpenStack

    Computable.nl

    Beveiliging van AI in de praktijk

    AI is hot, maar de praktijk binnen grote organisaties blijkt weerbarstig. Stop met brandjes blussen; zo schaal en beveilig je met succes.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    ransom hack lek
    ActueelSecurity & Awareness

    ‘To pay or not to pay’ – dat is de grote vraag bij een ransomware-aanval

    AI manager baas
    ActueelData & AI

    Kort: We werken liever voor ai, ransom-hackers wellicht bestolen van hun crypto’s (en meer)

    QR Computable Kort 15 aug '25
    ActueelData & AI

    Kort: NL-data op kernenergie, ai-incidenten kosten 8 procent, phishing via QR (en meer)

    Beursvloer Cybersec Netherlands
    ActueelSecurity & Awareness

    Cruijffiaanse blik op cybersecurity: je ziet het pas als je het doorhebt

    ActueelSecurity & Awareness

    Phishingtrend: oplichters zetten correcte boekingsgegevens in

    ActueelSecurity & Awareness

    ‘Clinical Diagnostics betaalde losgeld aan Nova-criminelen’

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs