Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

SAP BusinessObjects Explorer applicatie beschikbaar voor iPhone

22 december 2009 - 10:07ActueelSoftware & DevelopmentSAP

SAP introduceert het prototype van de SAP BusinessObjects Explorer voor de iPhone. Met deze mobiele oplossing van het SAP BusinessObjects Innovation Center wordt het mogelijk voor gebruikers van SAP BusinessObjects Explorer om overal en op ieder moment inzicht te krijgen in hun bedrijfsgegevens en alle data.

Met SAP BusinessObjects Explorer voor de iPhone wordt het mogelijk om snel en efficient te zoeken in enorme hoeveelheden data. Door gebruik te maken van in-memory analytics-technologie is het mogelijk om uiterst snel zoekresultaten te leveren, ongeacht de hoeveelheid gegevens die wordt doorzocht. Dankzij een gebruiksvriendelijke user interface en duidelijke visualisaties kunnen de resultaten eenvoudig worden gebruikt, zonder dat hiervoor uitgebreide training nodig is.

Niels van Noort van SAP Nederland: "Door toegang tot SAP BusinessObjects Explorer te bieden via de iPhone, geven we gebruikers een tool waarmee zij direct en ongeacht waar zij zich bevinden alle zakelijke vragen direct kunnen beantwoorden. Of zij nu tijdens een klantbezoek willen weten welke bestellingen de klant heeft geplaatst, de resultaten van marketingprogramma’s willen inzien, of in de directiekamer de kwartaalomzetten willen bespreken, SAP BusinessObjects Explorer voor de iPhone geeft direct toegang tot alle informatie die nodig is voor effectieve en verantwoorde besluitvorming."

Met SAP BusinessObjects Explorer voor de iPhone kan de gebruiker:

zoeken in alle databronnen – Op basis van zoekwoorden kan de gebruiker alle relevante informatie vanuit `de gehele IT omgeving direct inzien.
contextueel verkennen – De oplossing geeft contextueel relevante details tijdens het zoeken – hiervoor is geen kennis over data of data modellen vereist.
automatisch op relevantie zoeken en tabellen genereren – De applicatie geeft de meest relevante zoekresuktaten als eerste weer en creert automatisch tabellen die op de beste manier de informatie laten zien.
resultaten delen met anderen direct vanaf de iPhone
Voor een video-introductie van SAP BusinessObjects Explorer voor de iPhone, klik hier.

 

Meer over

Softwarebeheer

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Agentic AI in actie

    De stappen van automatiseren naar écht autonoom werken. Welke toepassingen zijn succesvol?

    Computable.nl

    Staat Digitale Connectiviteit Bouw- en Installatiebranche

    Connectiviteit is de kern van veel processen en van strategisch belang voor de toekomst. Waar sta jij?

    Computable.nl

    Design Sprints: 4 dagen van idee naar prototype

    Hoe zet je in vier dagen tijd een gevalideerd prototype neer met Design Sprints?

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialData & AI

    AI in softwaretesten: tussen belofte e...

    De opkomst van kunstmatige intelligentie (AI) wekte hoge verwachtingen in de wereld van softwaretesten. Zelflerende testsuites, automatisch gegenereerde testgevallen en...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    ActueelOverheid

    Grote kwetsbaarheid Rijk bij uitval ict-dienstverlening

    ActueelData & AI

    Kort: 100 miljoen voor Nederlandse ai, down under investeert ook (en meer)

    ActueelZorg

    Verschuivingen in ecd-landschap ouderenzorg

    OpinieCloud & Infrastructuur

    Zo voorkom je te grote afhankelijkheid van cloudleveranciers

    basic
    ActueelSoftware & Development

    Kort: Back to Basic!

    lek muur dam
    ActueelSecurity & Awareness

    Kort: Claude onthoudt langer, lekken groter, de omgekeerde ai-generatiekloof  (en meer)

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs