Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

Accenture geeft gratis hulp aan 1%Club

17 december 2009 - 10:29ActueelCloud & InfrastructuurAccenture
Rian van Heur
Rian van Heur

Dienstverlener Accenture ondersteunt het goede doel 1%Club met kennis. Daartoe hebben de twee partijen een overeenkomst gesloten. 1%Club is een online marktplaats voor ontwikkelingsprojecten. De twee partijen werkten al eerder samen en nu is een structurele afspraak gemaakt. De dienstverlener gaat het goede doel onder andere helpen bij de invoering van een nieuw crm-systeem.

In 2009 hielp Accenture 1%Club bij de implementatie en realisatie van een nieuw platform. De organisatie had een online marktplaats waar mensen een project konden kiezen waar ze geld aan konden geven. Het project kreeg een update.

Daarnaast werd 1%Doen opgezet, waar mensen zich kunnen aanmelden om zich in te zetten voor een vrijwilligersproject. 'We hebben hierbij geholpen. We verzamelden de requirements, werkten het plan uit en maakten het functionele design. Op deze sectie van de website hebben wij onze stempel gedrukt', vertelt adviseur in de media-industrie Pieter-Paul van Oerle van Accenture.

Incidenteel

Afgelopen jaar was de samenwerking vooral incidenteel, aldus Van Oerle. 'Toch hebben we nog tweehonderd mandagen gewerkt voor de organisatie. Nu hebben we de intentie uitgesproken om dat structureel te doen.' Hij kan niet zeggen hoeveel dagen de dienstverlener zich volgend jaar zal inzetten voor 1%Club, maar denkt dat het er meer zullen zijn dan in 2009.

Accenture gaat het goede doel helpen bij het verder uitwerken van het businessplan, het implementeren van een crm-systeem en het realiseren van de internationale ambities. Volgens de adviseur doen de medewerkers van de dienstverlener nieuwe ervaringen op door het project. 'Voor onze medewerkers is het inspirerend om met een jonge en kleine Web 2.0-club te werken. Normaal werken onze consultants vooral voor grote bedrijven', zegt Van Oerle.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Computable.nl

    De weg van dataverzameling naar impact

    Iedere organisatie heeft data, maar niet iedereen weet hoe je het goed gebruikt. Hoe zet je waardevolle informatie om in actie?

    Computable.nl

    Well-Architected: slim bouwen en beheren in de cloud

    Een paper met concrete handvatten om cloud-architectuur naar een hoger niveau te tillen.

    Meer lezen

    Computable.nl
    ActueelCarrière

    Accenture zoekt 300 nieuwe medewerkers

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs