Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

Product: GN breidt Jabra-headsetfamilie uit

07 maart 2008 - 14:57ActueelCloud & InfrastructuurGNJabra
Henk Boot
Henk Boot

GN, leverancier van de Jabra headsets, introduceert drie VoIP-headsets die gecertificeerd zijn voor Microsoft Office Communicator: de draadloze Jabra GN9350, de Jabra GN9330 USB OC en de draadgebonden Jabra GN2000 Noise Cancelling USB. Nieuw zijn ook de multifunctionele kantoorheadset voor de zakelijke gebruiker, de Jabra Bluetooth M5390 en de Jabra GN8210, de met extra functies uitgeruste digitale versterker.

Op het gebied van VoIP komt GN met de drie gecertificeerde USB-headsets voor Microsoft Office Communicator 2007: de Jabra GN2000 NC USB met Noise Cancelling-functie en de draadloze gecertificeerde VoIP-headsets voor Microsoft Office Communicator 2007, de Jabra GN9350 en de Jabra GN9330 USB. De headsets zijn intuïtief in gebruik en gebruiksvriendelijk omdat ze ‘Plug&Play’ zijn: er is geen additionele software noodzakelijk. De headsets zijn eenvoudig aan te sluiten via de USB-ingang van pc’s en bieden volledig breedbandaudiokwaliteit.

De nieuwe digitale versterker Jabra GN8210 voldoet aan de strenge, nieuwe EU-richtlijn voor geluidsreductie op de werkplek die al het achtergrondgeluid vermindert. Bovenmatig luide signalen of ruis worden gefilterd en Digitale Signaal Processoren (DSP) zorgen voor kristalheldere communicatie.
Speciaal voor gebruik in kantooromgevingen introduceert GN de nieuwe Bluetooth-headset Jabra M5390: een toevoeging aan de Multi-use serie. Dankzij de MultiPoint-technologie kan de headset twee Bluetooth-verbindingen tegelijkertijd handhaven, bijvoorbeeld voor mobiele en vaste telefoons of via de meegeleverde pc-dongle ook voor mobiele telefoons en op pc-gebaseerde telefoontoepassingen.

Meer over

BluetoothTelecomVoIP

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Kies de juiste virtualisatie-aanpak

    Vergelijk drie krachtige open source-oplossingen: Proxmox, Kubernetes en OpenStack

    Computable.nl

    Beveiliging begint bij de Server

    Is serverhardware de blinde vlek in het securitybeleid? Waarom lifecycle-denken cruciaal is voor IT-security

    Computable.nl

    Bouw de AI-organisatie niet op los zand

    Wat is de afweging tussen zelf bouwen of het benutten van cloud?

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialSecurity & Awareness

    Cybersec Netherlands 2025 – Programma...

    Keynotes over cloud, AI en geopolitiek: het programma van Cybersec Netherlands raakt de kern van digitale weerbaarheid

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Jabra Solemate
    ActueelCloud & Infrastructuur

    Solemate: Jabra’s eerste portable bluetooth speaker

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • – Phishing
    • – Ransomware

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs