Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Samenwerking Teklynx & Nordic ID

07 maart 2008 - 11:29ActueelCloud & InfrastructuurNordic ID

Nordic ID en TEKLYNX International hebben vandaag een samenwerkingsovereenkomst getekend op de Euroshop in Düsseldorf, Duitsland. Hiermee kondigen zij aan dat de beide firma’s samen zullen werken in het ondersteunen van TEKLYNX’ IDEAM mobiele applicaties op de PL3000 mobiele terminals en natuurlijk op de nieuwe Nordic ID MORPHIC.

Nordic ID, een van de leidende fabrikanten van draadloze terminals en handheld apparaten en de leider in mobiele RFID technologie is bekend door de ergonomische, eenvoudig te gebruiken, makkelijk te integreren moderne mobiele communicatie en data collectie producten. Behalve barcodes worden ook HF en UHF RFID tags gelezen.

TEKLYNX International is ‘s werelds grootste ontwikkelaar van software producten voor de AIDC markt. IDEAM is een applicatiegenerator voor het ontwikkelen van data collectie applicaties voor draagbare terminals. IDEAM biedt een schermgebaseerde ontwikkelomgeving om snel en eenvoudig een gebruikersinterface te ontwikkelen en zo terminal onafhankelijke applicaties te genereren.

"TEKLYNX International kondigt met trots de samenwerking met Nordic ID aan. Dankzij deze samenwerking kan IDEAM een vaste plaats in de markt verwerven door gebruik te maken van alle kenmerken en prestaties van de Nordic ID terminals" zegt Benoît Walczak, Director of Sales bij TEKLYNX International. "De IDEAM producten maken deel uit van een globale software suite. Deze suite bestaat uit een reeks van AIDC oplossingen, van data collectie tot het printen van barcode etiketten, en biedt daardoor een unieke oplossing voor onze wederverkopers en eindgebruikers."

Door de samenwerking is men ervan verzekerd dat Nordic ID’s Morphic en PL3000 terminal compatible zijn met IDEAM. Nordic ID heeft krachtige data collectie, processor en opslagcapaciteit gecombineerd samen met een verscheidenheid van draadloze communicatiemethodes waaronder 2G/3G. WLAN en Bluetooth. Op het verzoek van de klant wordt IDEAM geïntegreerd in Nordic ID’s mobiele platform, zodat de gebruiker volledig voordeel heeft van de Nordic ID terminal en tegelijkertijd de voordelen van IDEAM: IDEAM applicaties draaien als ‘native client’ (met andere woorden, het programma staat en draait op de terminal zelf) zodat ze een stuk sneller werken dan Webgebaseerde- of Java applicaties.

"Met behulp van IDEAM software hebben onze partners en klanten meer mogelijkheden om zeer snel applicatie software te bouwen. Zo wordt gebruiksgemak gerealiseerd en een snellere ‘return on investment’ gegarandeerd", aldus Dhr. Atte Kaskihalme, salesdirector Nordic ID.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Videobeveiliging naar de cloud

    Ontwikkelingen in videobeveiliging en cloud-gebaseerde securityplatformen

    Computable.nl

    Route naar digitale autonomie en soevereiniteit

    Van A(merikaans) naar Beter. Complexiteit zit niet in de nieuwe locatie, maar de weg er naar toe.

    Computable.nl

    Comeback? Private Cloud heroverwogen.

    Waarom regie, security en controle opnieuw centraal staan

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Awards-nominaties

    Pijl naar rechts icoon

    Check Point

    Nadia van Beelen (Sales Associate, Check Point Technologies)
    Pijl naar rechts icoon

    ForceFusion

    Amber Quist (Cyber security specialist, ForceFusion)
    Pijl naar rechts icoon

    Hyperfox

    Vereenvoudiging besteloroces bij Duplast, specialist in voedselverpakkingen (Duplast en Hyperfox)
    Pijl naar rechts icoon

    Prodek Solutions BV

    Compleet pakket voor digitale aansturing duurzame energie bij Odura (Odura en Prodek Solutions)
    Pijl naar rechts icoon

    Norday

    Hyper-gepersonaliseerde cultuurpodcasts die nieuwe bezoekers vaker laten terugkomen via Wondercast (Norday en het Rotterdams Philharmonisch Orkest)
    Alle inzendingen
    Pijl naar rechts icoon

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Data & AI

    Blockchain in software: een nieuwe gen...

    Terwijl Nederland en Europa zich steeds luider afvragen hoe lang we nog afhankelijk kunnen blijven van Amerikaanse cloudreuzen, eisen wetgevingen zoals NIS2 en DORA onomstotelijke data-integriteit en sluitende audit-trails.

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Carrière

    Heibel binnen OR van ASML leidt tot breuk

    Overheid

    DigiD-beheerder Solvinity in beroep tegen overname-verbod

    Data & AI

    SpaceX koopt Cursor-maker Anysphere voor 60 miljard

    Cloud & Infrastructuur

    Kort: Unilever geeft met Accenture gas op twins, noodpatch Oracle voor Peoplesoft (en meer)

    Contract, partner
    Data & AI

    TCS en DXC worden Global Premier-partner van Anthropic

    ai cyclotron
    Cloud & Infrastructuur

    Kort: Europese netwerktech-alliantie ziet licht, Futureproof Group lijft WSB Solutions in (en meer)

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten
    • Blogwire

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs