Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

‘Dell kondigt in februari zijn smartphone aan’

15 januari 2009 - 14:10ActueelCloud & InfrastructuurDellMotorola

Pc-fabrikant Dell is zo goed als klaar met de ontwikkeling van een eigen smartphone en introduceert deze tijdens een groots telecomcongres in februari. Dat vermoeden analisten. “Onze bronnen melden dat het dichterbij is dan ooit”, aldus een van hen.

Dichterbij dan ooit
"De exacte timing van de introductie van [de smartphone van] Dell in weliswaar onduidelijk, maar onze bronnen melden dat het dichterbij is dan ooit", vertelt analist Shaw Wu van het bureau Kaufman Brothers. "Wij denken dat het onvermijdelijk is dat Dell de markt van mobiele telefonie instapt, gezien de kannibalisatie van pc’s door smartphones en andere slimme mobiele apparaten."

In 2008 deden al geruchten de ronde over de aanstaande Dell-smartphone. Zij werden toen aangewakkerd door de Foxconn Group, een Taiwanese fabrikant van precisietechnologie. Die onderneming werft veel personeel ter voorbereiding op een grote order van Dell. Foxconn is nu al een belangrijke leverancier voor de computerfabrikant. De order zou gaan over verschillende producten, waaronder smartphones, pda’s en gps-apparatuur.

Dell is niet helemaal nieuw op de markt van de smartphones. De fabrikant verkoopt op dit moment op kleine schaal al enkele handhelds, waaronder de Axim.

Marktanalisten vermoeden dat pc-leverancier Dell in februari zijn eerste smartphone aankondigt. De onderneming zou dit doen op het grootse Mobile World Congress, dat dan in Barcelona plaatsvindt. De analisten baseren hun vermoeden voornamelijk op de aanstelling van Ron Garriques die van Motorola afkomstig is.

De computerfabrikant trok Garriques begin 2007 aan. Hij was als topman bij Motorola verantwoordelijk was voor het succes van de Razr. Analisten verwachten dat hij bij Dell werkt aan een eigen toestel. Het vanaf nul ontwikkelen van slimme mobieltjes neemt meestal één tot anderhalf jaar in beslag.

Meer over

SmartphonesTelecom

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Beveiliging begint bij de Server

    Waarom lifecycle-denken cruciaal is voor IT-security

    Computable.nl

    Bouw de AI-organisatie niet op los zand

    Wat is de afweging tussen zelf bouwen of het benutten van cloud?

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Meer lezen

    AchtergrondData & AI

    Fokken met data

    OpinieCloud & Infrastructuur

    Introductie van sase in het netwerk: eenvoudiger beheer en lagere kosten

    Handen
    ActueelSoftware & Development

    Workday en Randstad slaan handen ineen

    ActueelInnovatie & Transformatie

    Kort: 15 miljoen voor QuiX Quantum, NTT Data met Eurofiber in 5G-zee (en meer)

    OpinieSecurity & Awareness

    Inzicht in kwetsbaarheden aanvalsoppervlak gaat voor budget

    AchtergrondCloud & Infrastructuur

    Eigen datacenter, colocatie of cloud?

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialData & AI

    Private AI helpt gemeenten met vertrou...

    In een tijd waarin gemeenten geconfronteerd worden met groeiende verwachtingen van burgers, toenemende wet- en regelgeving en druk op budgetten,...

    Meer persberichten

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs