Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief
Onderstaande bijdrage is van een externe partij. De redactie is niet verantwoordelijk voor de geboden informatie.

Axians is wederom ‘Cisco Partner of the Year’ en wint meerdere awards

10 november 20213 minuten leestijdCloud & Infrastructuur

Cisco Nederland heeft tijdens het jaarlijkse (online) Partner Award evenement bekend gemaakt dat Axians de felbegeerde ‘Partner of the Year’ award mag ontvangen, een prachtige bekroning. Daarnaast is ook de ‘Customer Experience’ award en de ‘Transformation & Innovation’ award aan Axians toebedeeld.

Cisco Nederland reikt ieder haar awards uit aan de partners die impact maken, groei realiseren of zich op een andere manier hebben weten te onderscheiden. “We bedanken onze partners ook dit jaar weer voor hun fantastische prestaties en het vertrouwen in Cisco” aldus Daan de Groot, Head of Partner Organization Cisco Netherlands.

Partner of the Year

Daan de Groot, Head of Partner Organization, Cisco Netherland; “Transform and Perform. Voor veel partners is dit een lastige opgave, laat staan tijdens een pandemie. Axians heeft laten zien dat het toch mogelijk is, door 4 jaar op rij een ijzersterke performance neer te zetten en groei in zowel boekingen als software te realiseren.”

“Axians kan de fijne samenwerking met Cisco alleen maar bevestigen, samen ontwikkelen we continu nieuwe diensten die onze klanten ondersteunen in de digitale transformatie.” zegt Edwin Kanis, Director Marketing & Innovation bij Axians.

Customer Experience

Binnen het Customer Experience (CX) programma zijn de onderhoud, support, managed- en as a Service diensten opgenomen. Wereldwijd maakt Cisco een transformatie door naar software- en services op basis van nieuwe (software defined) technologie onderweg naar nieuwe businessmodellen op basis van gebruik en een flexibele afname. De transitie naar CX is het grootste transformatie programma sinds het bestaan van Cisco.

“Axians heeft het begrip ‘Customer Experience’ volledig begrepen, geïntegreerd in hun aanbod en zorgt ervoor dat onze klanten altijd tevreden zijn over de geleverde diensten!” zegt Edwin Prinsen, Algemeen Directeur, Cisco Nederland.

Transformation & Innovation

De ontwikkeling van nieuwe diensten is een continue proces waar Axians zich al jaren voor inzet. Met bijvoorbeeld Network as a Service biedt Axians een flexibele dienst welke enorm groeit en zorgt voor de transformatie van diensten in samenwerking met Cisco. De keuze om een netwerk omgeving volledig als een service aan te bieden is vrijwel nieuw, Axians loopt daarmee duidelijk voorop in de markt. De door Axians in Nederland ontwikkelde Network as a Service is op dit moment ook in andere landen beschikbaar waaronder Portugal, UK, Duitsland en Italië. Binnenkort volgen ook Spanje en Frankrijk.

“Als geen ander heeft Axians laten zien dat ze Cisco’s transformatie van hardware naar software serieus nemen. Door de focus van hun eigen businessmodel te verleggen van transactioneel naar abonnementsdiensten onderscheidt Axians zich van andere partners.” aldus Edwin Prinsen.

“Deze drie awards, ook nog eens de meest impactvolle awards die zowel innovatie als transformatie laten zien, bevestigen de gezamenlijke aandacht voor technologie, customer experience en business.” zegt Edwin Kanis.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Bouw de AI-organisatie niet op los zand

    Wat is de afweging tussen zelf bouwen of het benutten van cloud?

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Computable.nl

    De weg van dataverzameling naar impact

    Iedere organisatie heeft data, maar niet iedereen weet hoe je het goed gebruikt. Hoe zet je waardevolle informatie om in actie?

    Meer lezen

    Vrouwe Justitia
    ActueelCloud & Infrastructuur

    VMware haalt bakzeil bij Haagse rechter om Rijkswaterstaat

    ActueelInnovatie & Transformatie

    Groningse doorbraak bij 3d-printtechniek voor robotjes

    Ontslagen
    ActueelCarrière

    ASML ontslaat it-manager om dubbelrol, IFS brengt ai-agent naar fabrieksvloer (en meer)

    AchtergrondCloud & Infrastructuur

    Overname E-Storage is voor PQR strategische zet in bescherming klantdata

    ActueelSecurity & Awareness

    Kort: PQR lijft E-Storage in, Fox-IT en Xerox it-partners van de Navo-top (en meer)

    ActueelCarrière

    Kort: Wagenaar wint Microsoft Power Women Award, Deense investeerder neemt Aimms over (en meer)

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialInnovatie & Transformatie

    Computable Insights

    Een ai-agent die klantvragen afhandelt. Dat is een van de nieuwste troeven van softwareproducent Salesforce, dat daarmee meesurft op de...

    Meer persberichten

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs