Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief
samenwerking

Zscaler neemt Edgewise Networks over

02 juni 2020 - 08:44ActueelSecurity & AwarenessZscaler
Frederic Petitjean
Frederic Petitjean

De Amerikaanse cloudbeveiliger Zscaler heeft de eveneens Amerikaanse security-specialist Edgewise Networks overgenomen. Een overnamebedrag is niet meegedeeld.

Edgewise Networks uit Burlington, Massachusetts, bestaat sinds 2016. Volgens Crunchbase zou het bedrijf minder dan tien mensen in dienst hebben en haalde het al zowat achttien miljoen dollar aan investeringskapitaal op.

Edgewise is gespecialiseerd in de beveiliging van application-to-application-communicatie voor public clouds en datacenters door het verifiëren van de identiteit van applicatie-software, -services en -processen. Zscaler beschermt connecties tussen gebruikers en applicaties, op basis van policies, zonder hen te verbinden met het bedrijfsnetwerk (zero trust network access). Edgewise verbreedt het Zscaler-platform, beveiligt application-to-application-communicatie en levert zo verbeterde veiligheid voor public clouds en datacenters.

‘Zscaler is opgericht met als doel, in een cloud-first wereld, security te blijven innoveren. We verstoren legacy-netwerkbeveiliging, verkleinen bedrijfsrisico’s, verbeteren de gebruikerservaring en consolideren security point-producten voor onze klanten’, zegt Jay Chaudhry, voorzitter en ceo van Zscaler. ‘Edgewise is ver ontwikkelde technologie die applicatiesegmentatie mogelijk maakt zonder traditionele netwerksegmentatie uit te hoeven voeren, wat vaak gedaan wordt met virtuele firewalls. We zijn verheugd Edgewise te verwelkomen binnen het team en de Zscaler-familie.’

Meer over

ConsolidatieLegacy

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Computable.nl

    De weg van dataverzameling naar impact

    Iedere organisatie heeft data, maar niet iedereen weet hoe je het goed gebruikt. Hoe zet je waardevolle informatie om in actie?

    Computable.nl

    Beveiliging en IT samen sterk tegen bedreigingen

    Deze paper geeft concrete strategieën en handvatten om IT en Security effectiever te integreren.

    Meer lezen

    Partners handen
    ActueelGovernance & Privacy

    Zscaler wil startup Cloudneeti overnemen

    ActueelCloud & Infrastructuur

    Zscaler neemt Israëlische Trustdome over

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs