Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

Hitachi introduceert ‘plug & play storage’ voor MKB

15 oktober 2007 - 09:30ActueelCloud & InfrastructuurHDS

Hitachi Data Systems (HDS), wereldwijd leverancier van service oriented storage-oplossingen, introduceert een kleinschalig storage-systeem dat zonder enige technische training gebruikt en beheerd kan worden. Voor de ontwikkeling van de Hitachi Simple Modular Storage 100 heeft HDS zijn kennis van enterprise storage gecombineerd met de expertise van de consumentenelektronicatak van Hitachi.

Hitachi komt met zijn Simple Modular Storage Model 100 tegemoet aan de eisen van een grote groep klanten. Het systeem biedt MKB-bedrijven en bedrijven met meerdere, kleine kantoren eenvoudig beheer en beveiliging van de groeiende hoeveelheid data. De storage-oplossing kan worden geïntegreerd met Microsoft Windows en Symantec Backup Exec.

Automatische back up
Het Hitachi Simple Modular Storage Model 100 haalt de complexiteit uit storage en biedt intuïtief beheer, waarmee kleinere bedrijven veel tijd besparen. Het systeem kan toegepast worden in iedere thuisomgeving of kantoor met gebruik van standaard stroomvoorzieningen en is beschikbaar in modellen met 1 tot 9 terabyte opslagcapaciteit. Upgraden naar een systeem met meer capaciteit is eenvoudig met Hitachi Auto migration. Hiermee wordt alle data eenvoudig gekopieerd naar het nieuwe systeem. Daarnaast biedt het Simple Modular Storage Model 100 back up door automatisch kopieën van alle data te maken.

"Hitachi heeft voor het Hitachi Simple Modular Storage System de kracht van zijn enterprise oplossingen gecombineerd met het gebruiksgemak van de Hitachi- consumentenelektronica", zegt Mike Walkey, senior vice president, Global Volume Channels bij Hitachi Data Systems. "Hitachi en zijn channel partners betreden een nieuwe markt door tegemoet te komen aan de vraag naar hoogwaardige storage-systemen die eenvoudig te gebruiken zijn en weinig beheer nodig hebben."

Prijs en beschikbaarheid
Het Hitachi Simple Modular Storage System is wereldwijd beschikbaar via een netwerk van 1.500 VAR's, channel partners en system integrators en is verkrijgbaar vanaf 5.000 USD. Voor meer informatie: http://www.hds.com/products/storage-systems/simple-modular-storage.html

Meer over

Storage

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Slim verbonden en veilig georganiseerd

    Waarom connectiviteit en security onlosmakelijk verbonden zijn.

    Computable.nl

    Kies de juiste virtualisatie-aanpak

    Vergelijk drie krachtige open source-oplossingen: Proxmox, Kubernetes en OpenStack

    Computable.nl

    Beveiliging begint bij de Server

    Is serverhardware de blinde vlek in het securitybeleid? Waarom lifecycle-denken cruciaal is voor IT-security

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialData & AI

    AI in softwaretesten: tussen belofte e...

    De opkomst van kunstmatige intelligentie (AI) wekte hoge verwachtingen in de wereld van softwaretesten. Zelflerende testsuites, automatisch gegenereerde testgevallen en...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    ActueelSoftware & Development

    Value8 wil totale controle over Ctac

    soevereine cloud
    AchtergrondCloud & Infrastructuur

    Hoe soeverein moet de NDS zijn?

    AchtergrondSecurity & Awareness

    Twee dagen volle bak met prominente ot-rol

    ActueelCloud & Infrastructuur

    Navo moderniseert it-infrastructuur met Oracle en Thales

    Luchtfoto van het datacenter-complex van Microsoft in Middenmeer.
    ActueelData & AI

    Microsoft breidt datacenter in Wieringermeer fors uit

    ActueelData & AI

    Amsterdams-Russische Nebius ‘hofleverancier’ van Microsoft

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs